Violetta

  Violetta

  Jorge Blanco znany jest przede wszystkim z serialu Violetta. Zagrał w nim chłopaka głównej bohaterki - Leona. Ma również na swoim koncie single. Jaki jest prywatnie? Gdzie jest najbardziej popularny? Co dla niego oznacza sława? Kto jest jego idolem? Dlaczego postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie w programie telewizyjnym? Organizują już ślub? Jorge gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak wyglądało jego spotkanie z polskimi fanami.

  W niedzielę, 22 października gościć będziemy w Dzień Dobry TVN Jorge Blanco, meksykańskiego piosenkarza i aktora, który zasłynął rolą w popularnym serialu "Violetta". Z Jorge będziecie mogli się też spotkać osobiście w naszej kawiarence na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Zapraszamy!

  Gigantyczną popularność, wśród młodych ludzi na całym świecie, zdobyła dzięki roli w serialu Violetta. Obecnie jako "Tini" podbija światową scenę muzyczną. Gościem Dzień Dobry TVN była Martina "Tini" Stoessel. Czy trudno jej było pożegnać się z rolą w serialu? Na zakończenie programu "Tini" wystąpiła na naszej scenie z utworem "Great Escape". Jak Wam się podobało?

  Studio Dzień Dobry TVN odwiedziła Cande Molfese, odtwórczyni roli Camili w serialu „Violetta”. To już trzecia wizyta Cande w Polsce. Jak się tu czuje? Czy popularność jej nie przytłacza? Jaki ma kontakt ze swoimi fankami?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN spełniamy marzenie polskich fanów "Violetty" W naszej kawiarence i na scenie Cande: odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu. Następnie: pamiętacie kożuch w mleku lub "gryzący" sweter? Dereszowska, Banasiuk i Hyży o koszmarach sprzed lat, bez których dzieciństwo straciłoby swój smak. A na koniec: Artur Szpilka - jak przegraną, przekłuć w zwycięstwo? Bądźcie z nami w sobotę od 8:00. Zapraszamy w imieniu Magdy Molek i Marcina Mellera!

  Szymon Chodyniecki wraz Lodovicą Comello, gwiazdą znaną z serialu "Violetta" nagrał przebój "Sin Usar palabras". O tym, jak doszło do tej współpracy, a także jakie ma plany na przyszłość powiedział nam w Dzień Dobry TVN.

  W ramach trasy „Violetta Live” 2015 aktorzy popularnego serialu wystąpili też w Polsce. Z odtwórcami głównych ról spotkała się Urszula Chincz. Jak wygląda życie Martina Stoessel w trasie? Czy nie zazdrości rówieśnikom wolnego czasu? Czy ma czas na spotkania z przyjaciółmi? Postanowiliśmy też dowiedzieć się, za co polskie fanki kochają Violettę.

  Tylko u nas! Odtwórczyni głównej roli w serialu "Violetta"! Jaka prywatnie jest Martina Stoessel? Przekonamy się o tym już w niedzielę. Zapraszamy przed telewizory. Startujemy o 8.30.

  Szaleją za nim nastolatki na całym świecie. Jorge Blanco w popularnym serialu "Violetta" gra chłopaka głównej bohaterki. Z meksykańskim aktorem i piosenkarzem spotkała się w Polsce, podczas trasy koncertowej, dziennikarka Ula Chincz. Opowiedział jej m.in.: o najbardziej szalonych spotkaniach z fanami, ulubionym fragmencie koncertu Violetta - Live, swojej dziewczynie i tym, czy kumpluje się z kolegami z planu. Czy są jakies ciemne strony jego bajkowego życia? Kim będzie Jorge Blanco za 10 lat? O czym marzy?

  Tej niedzieli nie możecie przegapić!!! Zapraszamy na spotkanie z aktorami uwielbianego przez wszystkich serialu Violetta! Dowiecie się, kto stoi za sukcesem tego serialu i zobaczycie rozmowę Uli Chincz z Jorge Blanco. Bądźcie z nami od 8:30!

  Dzień Dobry Wakacje! A u nas: uzależnieni od adrenaliny zdradzą, co tak naprawdę kręci ich w niebezpieczeństwie. Porozmawiamy z uwielbianą przez nastolatków odtwóczynią roli Violetty. Oprócz tego Izabela St. James, żona Hollywood, w sentymentalnej podróży do Krakowa. Bądźcie z nami w niedzielę od 8.30!

  Takiego tłumu nastolatek, przed redakcją Dzień Dobry TVN, dawno już nie widzieliśmy. Filipowi Chajzerowi z trudem udało się zapanować nad rozentuzjazmowanymi fankami, które przyszły do TVN Cafe na spotkanie ze swoją idolką, Francescą z serialu "Violetta", Lodovicą Comello. Jak aktorka radzi sobie z ogromną popularnością, czy musi wszędzie chodzić z ochroniarzem i czy podoba jej się w Polsce?

  Lodovica Comello, gwiazda serialu Violetta, będzie gościem Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę! 9 maja zapraszamy wszystkich na spotkanie z Lodovicą w Cafe TVN (na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej) w Warszawie. Lodo czeka na Was od 9.00 do 10.30! Będziecie? :-)

  Lodovica Comello, czyli Francesca z serialu "Violetta", została powitana gorąco przez fanów, którzy dosłownie oblegali kawiarenkę Cafe TVN! Z jakim polskim, artystą nagrywa klip? Czy brakuje jej prawdziwego dzieciństwa? Ile ma wspólnego z Francescą? Jakie ma plany? Lodovica Comello była gościem Dzień Dobry TVN! Tylko nam zdradziła, czy ma chłopaka i podarowała Marcinowi Prokopowi prezent. Jaki?