video

  video

  Nowy sezon zaczęliśmy niespodzianką dla naszych widzów i fanów zespołu Video! Posłuchajcie koncertu , który odbył się dziś rano na naszej scenie na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie! Podobało się Wam? :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Video z premierową piosenką „Alay”. Wojciech Łuszczykiewicz zaśpiewał ją w akustycznej aranżacji. Jak Wam się podoba?

  Z okazji swoich 37. urodzin postanowił odwiedzić Dzień Dobry TVN, spotkać się na czacie ze swoimi fanami i wystąpić na naszej scenie! Panie i Panowie: Wojciech Łuszczykiewicz i Video! Wszystkiego najlepszego!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Video. Wojtek Łuszczykiewicz zaśpiewał piosenkę "Jestem zerem". Komu tą piosenką chciał zrobić na przekór? ;)

  Gościem Dzień Dobry Wakacje był Wojtek Łuszczykiewicz, który odwiedził nas z okazji premiery najnowszej płyty zespołu Video. Fani musieli na nią czekać aż 4 lata! Na naszym czacie Wojtek zdradził też kilka szczegółów z życia prywatnego. Jakich?

  Siostry postanowiły połączyć siły i od niedawna prowadzą videobloga "Fitdevangel". Dziewczyny na swoim kanale publikują nagrania z kuchni oraz z siłowni. Która z nich gotuje, a która pokazuje jak ćwiczyć? Dziewczyny pretendują do miana nowych gwiazd Internetu, ale nie tylko. Myślą także o tym, by zaistnieć w show-biznesie. Jaki mają na siebie pomysł? Czy zobaczymy je niedługo na czerwonych dywanach? Blogerki o swoich planach na przyszłość opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Przed publicznością w Łowiczu, na mobilnej scenie Dzień Dobry TVN, zagrał zespół Video. Grupa zaprezentowała swój najnowszy singiel "Wszystko jedno", który promuje trzeci album. Podoba się Wam?

  O to, jak radzi sobie w kuchni wokalista zespołu Video - Wojciech Łuszczykiewicz, spytaliśmy jego córkę Lilę. Czy wolą wspólnie gotować czy śpiewać? Pod czujnym okiem Piotr Kucharskiego przygotowali dziś w kuchni Dzień Dobry TVN: zapiekaną cukinię, pastę jajeczną z suszonymi pomidorami, zupę cebulową i bułeczki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś zespół "Video"! JakWam się podoba ich utwór "Wszystko jedno"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystapił zespół Video z utworem "Dobrze, że jesteś". Singiel ten promuje trzeci album zespołu "Ej!", którego premiera odbędzie się w drugiej połowie 2014 roku. Zapraszamy także do obejrzenia prac nad teledyskiem do utworu "Dobrze, że jesteś", który został w całości zaprezentowany w PJM (polskim języku migowym).

  Siadają przed kamerą i opowiadają. Mają tysiące fanów, ich strony biją rekordy popularności. Jaki jest fenomen videoblogów? Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Karolina Gołębiewska oraz Ewa Grzelakowska-Kostoglu. Dlaczego zdecydowały się upublicznić swój wizerunek, a nie pozostać w cieniu słowa pisanego?

  Producent muzyczny i kompozytor, współzałożyciel zespołu Virgin, Video oraz Volver Tomek Lubert szuka nowej wokalistki! Do czego, jakie ma wobec niej oczekiwania i zamiary, czy musi być podoba do swojej poprzedniczki i jak potencjalne kandydatki ocenia nowa dziewczyna Tomka Ewa Wojtasik - modelka i trenerka fitness? Jak reaguje na częste porównania z Dorotą Rabczewską?