utalentowane dzieci

    utalentowane dzieci

    9-letni Kamil Wroński rozpoczyna studia na Politechnice Lubelskiej. Zajęcia na uczelni będzie łączył z lekcjami w szkole podstawowej. Ukierunkowany technicznie chłopiec chciałby w przyszłości stworzyć teleport. jak wychować genialne dziecko? Jak dostrzec u dziecka wyjątkowy talent? I jak stymulować jego rozwój i pielęgnować indywidualizm? Rozmawialiśmy na ten temat z Angeliką Talagą, Intelektualny Rozwój Dzieci.

    W najbliższym odcinku Rozmów w toku dzieci, które mogą pochwalić się wieloma talentami. Niestety na co dzień zmagają się także z poważnymi chorobami. Jak realizują swoje pasje? O czym marzą? Jakie mają plany na przyszłość? Skąd czerpią siłę oraz jak udaje im się zarażać innych energią? O wyjątkowych gościach talk show, w Dzień Dobry TVN opowiedziała Ewa Drzyzga.

    Ma 10 lat, pochodzi z Torunia i być może jest najmłodszym konstruktorem w Polsce. Marek Rauchfleisz skonstruował miniaturowego łazika marsjańskiego, a to nie jest jego pierwszy wynalazek. Młody wynalazca na swoim koncie ma już kilka nagród. Marek do studia Dzień Dobry TVN przyszedł nie tylko z rodzicami, ale także z marsjańskim łazikiem. Czy planuje lecieć na Marsa? Kim chciałby zostać, kiedy dorośnie?