Urszula Radwańska

    Urszula Radwańska

    Ula Radwańska zaprojektowała autorską linię torebek. Jak zdradziła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską, od zawsze interesowała ją moda. Tenisistka ma swojej szafie torebki kultowych, luksusowych marek. Skąd więc pomysł, by zaprojektować swoją linię toreb? Czym wyróżniają się jej torby? Czy kończy karierę sportową?

    "Wspólnie ze swoim sztabem trenerskim oraz lekarzem podjęłam decyzje o wycofaniu się z najbliższych turniejów. Nie była to łatwa decyzja, jednak wciąż odczuwam skutki przebytej niedawno mononukleozy". Taki komunikat pojawił się na profilu Uli Radwańskiej. Czy oznacza to, że zawodniczka kończy karierę, czy to tylko chwilowa przerwa? Czym objawia się mononukleoza, dlaczego jest tak niewdzięczna dla zawodowych sportowców i skąd wzięła się jej nazwa - "choroba pocałunków"? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Ulę Radwańską i lekarza - Anetę Górską-Kot.

    Minionego roku Urszula Radwańska nie może zaliczyć do udanych. Kontuzja i choroba wymusiły na niej przerwę w treningach. Jak czuje się teraz? Przeżywa krytyczne uwagi skierowane pod jej adresem? Czy Agnieszka jest jej najlepszą przyjaciółką? Zazdrości siostrze sukcesów? Jakie relacje siostry mają ze swoim ojcem? Czy była kiedykolwiek zmęczona tenisem? Co zamierza robić po zakończeniu kariery sportowej? Z tenisistką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

    W tym roku nazwisko Radwańska było odmieniane przez wszystkie przypadki nie tylko w polskich, ale i w światowych mediach. Nie da się ukryć, że był to owocny okres dla naszych najlepszych tenisistek Agnieszki i Urszuli. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy obie siostry. Czy sława przeszkadza im w życiu prywatnym? Jaka jest rola ojca w ich życiu?