UFC

  UFC

  Joanna Jędrzejczyk: "Wierzę, że dotrzymam słowa i w tym roku przylecę do Polski z pasem mistrzowskim wagi muszej, a w przyszłym roku stanę do walki o tytuł mistrzowski wagi słomkowej" . 8 grudnia Joanna Jędrzejczyk zawalczy o tytuł mistrzowski UFC w kategorii muszej, to nowa kategoria wagowa w tej federacji sportów walki. Nasza mistrzyni zmierzy się z Valentiną Shevchenko. Czy przejście do wyższej kategorii wagowej to dla niej duży problem? Jak się przygotowuje do pojedynku i jak zrzuca się kilka lub kilkanaście kilogramów przed walką? Zobaczcie jak wygląda dieta Joanny w czasie przygotowań.

  Joanna Jędrzejczyk lubi jeść chociaż, jak sama mówi: "Przed walką lubię być trochę głodna, ...głodna sukcesu". Dziś, wspólnie z Filipem Turowskim zabrała nas w kulinarną podróż dookoła świata. Poznajcie przepisy na: keralskie fish moilee, tajskie czerwone curry, ceviche de camarones i pudding matcha z ciemnym syropem! Smacznego!

  Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni UFC, opowiedziała nam w Dzień Dobry TVN o swojej książce, przygotowaniach do kolejnej walki i udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Moje życie jest pełne przygód, pełne adrenaliny, ale Agent to jest to. Bardzo mi się podobała ta przygoda w Argentynie. (...) Wspaniałe miejsca, wspaniali ludzie i niesamowite emocje. To co będzie w dzisiejszym odcinku to przeszło moje oczekiwania". Nowy odcinek programu zobaczycie już dziś o 21.30!

  Cała Polska pasjonowała się walkami z jej udziałem, podziwiając umiejętności i twardy charakter mistrzyni UFC. W Dzień Dobry TVN postanowiliśmy odkryć prywatne oblicze Joanny Jędrzejczyk. Czy ma czas dla rodziny i przyjaciół? Czy lubi gotować? W ramach aukcji WOŚP można wylicytować trening z Joanną!

  Już 12 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku, w walce o mistrzowski pas federacji UFC zmierzą się dwie Polki! O przygotowaniach do walki opowiedziała nam Karolina Kowalkiewicz: "Ona ma bardzo ładny, błyszczący pas. Ja chcę ten pas!". Jak wyglądają jej prywatne relacje z Joanną? Czy poza ringiem panie się lubią?