ubranka

    ubranka

    Jolanta Pieńkowska spotkała się z człowiekiem, który przepłynął długi dystans na Biegunie Północnym! Lewis Pugh twierdzi, że musi być przedstawicielem oceanów. Cały czas podąża za marzeniami z dzieciństwa. Skąd w nim ta determinacja? Co zawdzięcza matce, a co ojcu?

    Jak jest zima to musi być zimno! I to wszystkim - bez względu na gatunek. Czy ubranka dla psów to fanaberia czy konieczność? Jakie kreacje królują na psich wybiegach? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: właścicielka sklepu z odzieżą i gadżetami dla psów Karolina Mieszkowska oraz weterynarz Andrzej Wysokiński. Jak zabezpieczyć łapy psa przed żrącą solą?

    O nietypowych, ale wygodnych ubrankach dla dzieci opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN: Justyna Jeger–Nagłowska i Anna Olejniczakowska, projektantki ubrań dla małych i dużych. Skąd wzięły pomysł na biznes?

    Ubrania szyją na miarę, ale można dostać już uszyte od ręki. Są w stanie stworzyć każdą sukienkę o jakiej marzy dziewczynka, nawet najbardziej oryginalną. Inga Sosna i Dominika Krzewińska spełniają marzenia tak księżniczek jak i królowych. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Kobiecy biznes".