ubezpieczenie samochodu

    ubezpieczenie samochodu

    ARTYKUŁ SPONSOROWANY. Zakup ubezpieczenia autocasco od kradzieży to poważna decyzja, która może nam w przyszłości zaoszczędzić sporo stresu, czasu i pieniędzy. Bardzo ważne jednak jest, aby przy wyborze ubezpieczenia, jego cena nie była głównym kryterium wyboru, może bowiem się okazać, iż sam fakt posiadania autocasco nie daje nam gwarancji wypłaty pełnego odszkodowania w razie kradzieży.

    ARTYKUŁ SPONSOROWANY. Smart Casco to ubezpieczenie skierowane dla osób, które nie potrzebują pełnego ubezpieczenia jakim jest Autocasco, a jednak chcą zabezpieczyć swoje auto. Jest alternatywą dla pełnej oferty ubezpieczenia AC bez obciążania domowego budżetu. Smart Casco jest ofertą dla tych, którzy obawiają się kradzieży lub zniszczenia auta. Stawki, za tę formę zabezpieczenia, zaczynają się już poniżej 50 złotych.

    Szukasz sposobu, aby zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej? Jesteś kierowcą z wieloletnim doświadczeniem i uważasz, że zasługujesz na niższe składki? A może to dopiero początek Twojej kariery za kierownicą i kwota OC jest dla Ciebie za wysoka? Niezależnie od sytuacji – istnieje prosty i szybki sposób na to, żeby nie przepłacać za OC! Sprawdź sam!

    W styczniu ubiegłego roku średnia wartość polisy OC wynosiła 650 zł, a obecnie już ponad 1000 zł. Oznacza to, że w ciągu roku OC podrożało o 55 proc. Taki wzrost cen może doprowadzić do tego, że właściciele aut nie będą wykupywali tej polisy. Jakie kary grożą za brak OC? Kto płaci odszkodowanie w przypadku, gdy kolizję spowoduje właściciel samochodu bez OC? Jak mieć najtańsze OC na rynku? O tym w Dzień Dobry TVN mówili adwokat Eliza Kuna i dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk.