ubezpieczenia

  Polisy ubezpieczeniowe dla najmłodszych zwykle obejmują świadczenia, zapewniające wsparcie w przypadku uszkodzenia ciała czy pobytu w szpitalu. Rodzice decydują się na nie, ponieważ pragną chronić swoje pociechy przed konsekwencjami nieszczęśliwych wypadków oraz następstwami poważnych chorób. Okazuje się jednak, że uwagę dorosłych coraz częściej przykuwają także na inne zagrożenia. Ubezpieczenie od hejtu w Internecie cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Na czym polega ta szczególna forma ochrony?

  Pani Katarzyna zdecydowała się zabezpieczyć przyszłość jedynego syna opłacając co miesiąc składki ubezpieczeniowe tak, aby w razie śmierci otrzymał on odszkodowanie. Niestety, kiedy czarny scenariusz się sprawdził, ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania twierdząc, że mimo odprowadzanych co miesiąc składek, umowa nie została zawarta. Jak to możliwe?

  To, że należy dbać o drzewa, które znajdują się na naszej posesji, wiadomo nie od dziś. Zwłaszcza, że jeśli się złamie i wyrządzi szkody, to właśnie my możemy ponieść za to odpowiedzialność. Jak rozwiązywać takie sytuacje? Kiedy możliwe jest uniknięcie kary? O tym w programie Dzień Dobry Wakacje mówiła adwokat Eliza Kuna.

  Gwałtowne burze i ulewy przetaczają się przez Polskę. IMGW ostrzega, że to jeszcze nie koniec anomalii pogodowych. Warto więc zawczasu ubezpieczyć nieruchomości od wichur, huraganu i tornad. Jak to zrobić?

  Według śledczych plan wyłudzenia wielomilionowego odszkodowania zaczął realizować już rok wcześniej. Sprawą zainteresowało się CBŚP. Policjanci wyśledzili, że w czasie, kiedy Ievgen P. miał nie żyć, podróżował po świecie. Wpadł na przejściu granicznym.

  ARTYKUŁ SPONSOROWANY. Smart Casco to ubezpieczenie skierowane dla osób, które nie potrzebują pełnego ubezpieczenia jakim jest Autocasco, a jednak chcą zabezpieczyć swoje auto. Jest alternatywą dla pełnej oferty ubezpieczenia AC bez obciążania domowego budżetu. Smart Casco jest ofertą dla tych, którzy obawiają się kradzieży lub zniszczenia auta. Stawki, za tę formę zabezpieczenia, zaczynają się już poniżej 50 złotych.

  W mediach pojawiła się informacja, że Justyna Steczkowska ubezpieczyła nogi na 700 tys. zł. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarkę TVN24 BiS Katarzynę Karpę-Świderek i dziennikarza show-biznesowego Łukasza Zająca, aby zapytać, co jeszcze ubezpieczają gwiazdy i czy warto ubezpieczać się od wypadków, które mogą wydarzyć nam się w pracy.

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn wynosi 67 lat. W czasie kampani wyborczej Andrzej Duda zapowiadał zmianę tych uregulowań. Według jego projektu wiek przechodzenia na emeryturę będzie zróżnicowany ze względu na płeć i będzie wynosił - 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Z raportu ZUS wynika, że zmiany te spowodują znaczne obniżenie wysokości świadczeń. O komentarz poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN dziennikarkę TVN24 Biznes i Świat Katarzynę Karpę-Świderek. Zobaczcie, jakie słowa naszego gościa przestraszyły Jarka Kuźniara.

  Nowy rok szkolny to nowe wydatki. Podręczniki, szkolna wyprawka oraz składki ubezpieczeniowe. Od lat przekonuje się rodziców, że ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków są obowiązkowe. Czy aby na pewno tak jest? W Dzień Dobry TVN gościliśmy Grzegorza Kuczka - redaktora UWAGA TVN, który zajął się bliżej tą sprawą. Czy wysokie składki ubezpieczeniowe gwarantują równie wysokie odszkodowania? Dlaczego wykorzystuje się troskę rodziców o własne dziecko i nakłania do zakupu ubezpieczenia? Kto tak naprawdę zyskuje na tym i na co przeznaczane są pieniądze ze składek?

  W Dzień Dobry TVN dla wszystkich tych, którzy już myślą o wakacjach! Chcesz po urlopie cieszyć się tylko miłymi wspomnieniami? Na naszym czacie ekspert i wszystko o ubezpieczeniach. Oprócz tego: dla tych, którzy mówią stereotypom "NIE"! - czy randki, swobodny strój i zachowanie przystoi tylko młodym ludziom? A na koniec coś dla wielbicieli Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Katarzyny Glinki - zobaczcie, jak z kolegami z teatru przygotowują się do sezonu w trasie. Zaczynamy jutro o 8:00!