Tymon Tymański

  Tymon Tymański

  Od kilku dni w mediach nie słabnie dyskusja na temat Fryderyka Chopina. To pokłosie artykułu o seksualności naszego największego kompozytora opublikowanego przez "The Guardian". Do komentarzy w sieci przyłączył się również Tymon Tymański. Przy okazji muzyk opowiedział o swojej orientacji.

  "Nasza rodzina spełnia wymogi rodziny patchworkowej dlatego, że jest dwójka naszych wspólnych dzieci, jest Kosma z drugiego małżeństwa mojego męża no i jest Lukas - najstarszy syn" - tłumaczy Maria Tymańska, żona Tymona Tymańskiego. Jak udało im się poukładać relacje nie tylko z dziećmi, ale i z ich mamami? Jakie są plusy życia w rodzinie patchworkowej? A minusy?

  Tymon Tymańscy jest wokalistą i kompozytorem, a jego żona Maria - blogerką antyparentingową i DJ-ką. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli, jak dwóm artystycznym duszom żyje się pod jednym dachem. Dlaczego zdecydowali się na zamieszkanie w Gdańsku? Dlaczego Tymon postanowił zabrać jednego z synów do programu Azja Express? Dowiedzieliśmy się również, jak naprawdę nasi goście mają na imię.

  Łukasz Długowski podróżował po całym świecie. Teraz postanowił wojażować po Polsce. Na swoją wyprawę zaprosił muzyka Tymona Tymańskiego. Panowie wylądowali na Półwyspie Helskim, aby w zimnej wodzie uczyć się surfowania. Jak im poszło? Czy trzeba było wzywać pogotowie? ;)

  Filip Chajzer wybrał się na tegoroczną edycję Przystanku Woodstock. Zobaczcie jak tam się bawił! W studiu Dzień Dobry Wakacje, o prawach młodości i konsekwencjach na dorosłe życie, rozmawialiśmy z Pawłem Płuską, Tymonem Tymański, Krzysztofem Kasowskim i Mateuszem Banasiukiem. A jak wyglądają/ły Wasze młodzieńcze szaleństwa?

  Miłość, komunikacja i kontakt. Taką filozofię wychowania dzieci wyznaje małżeństwo Tymańskich. Bliski kontakt fizyczny przejawia się między innymi w noszeniu dzieci, dlatego Maria, żona Tymona nosi dwuletniego Teo i półroczną Lunę w chustach. Jakie są zalety "chustowania"? I dlaczego Tymon nie nosi dzieci w chustach?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marię Natalię Tymańską, mamę Teo i Luny. Żona Tymona Tymańskiego będąc w drugiej ciąży, zdecydowała się na poród domowy. Dlaczego podjęła taką decyzję? Czy naturalny poród w domu nie był ryzykiem? Jakie groziły komplikacje? Kto towarzyszył Marii w czasie porodu? I co o dezycji żony sądzi jej mąż Tymon Tymański?

  Na pokazie Agnieszki Maciejak, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, dlaczego tak bardzo boją się określenia "celebryta"? Maja Hirsch, Tymon Tymański, Maria Bros, Małgorzata Socha, Michał Żebrowski zdradzili, z czym kojarzy im się celebryta?

  Właśnie ukazała się jego autobiografia. Odkrył w niej najbardziej intymne szczegóły ze swojego życia. Wystawił na widok publiczny nie tylko podboje seksualne, ale też przyjaźnie i związki. Dziennikarz muzyk i felietonista Tymon Tymański był gościem Dzień Dobry TVN. Skandalista, który wiąże się z piętnastolatką czy orędownik prawdy?