trampki

  Jak noszą je gwiazdy?

  Świat mody od kilku dni żyje projektem Balenciagi. Znana marka wypuściła bowiem na rynek linię butów "Paris Sneaker". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trampki na zdjęciach są kompletnie zniszczone. Internauci otwarcie krytykują ten pomysł i zastanawiają się, kto kupi obuwie za tak horrendalną cenę?

  Sposoby na nieskazitelnie czyste trampki? Jak się okazuje, są ich dziesiątki. I nie trzeba używać silnych środków chemicznych, aby przywrócić butom pierwotny kolor. Dzięki sprawdzonym metodom pozbędziesz się żółtawego nalotu oraz uciążliwych plam. Co więcej, dzięki domowym sposobom nie zniszczysz przy całej operacji materiału. Jak wyczyścić trampki?

  Białe trampki są modne i ładnie wyglądają, ale tylko do czasu, aż się zabrudzą. Zwykle następuje to bardzo szybko. Ich wyczyszczenie bywa natomiast dość trudne. Można jednak poradzić sobie z utrzymaniem ich w dobrym stanie, wystarczy systematyczność.

  Kamala Harris już zapisała się na kartach historii USA, mimo że jeszcze nie zaczęła pełnić swojego urzędu. Wszystko dlatego, że będzie pierwszą kobietą, Afroamerykanką i osobą pochodzenia azjatyckiego na stanowisku wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Docenił to magazyn "Vogue" i umieścił ją na swojej okładce. Stylizacja polityk jednak oburzyła Amerykanów.

  Jedni wydają swoje oszczędności na nieruchomości, kolejni na samochody, a jeszcze inni na... ubrania. Jeżeli wie się, co kupić, można nie tylko zainwestować, ale nawet zarobić. O ponadczasowych elementach garderoby w Dzień Dobry TVN opowiedziała redaktorka mody magazynu "Vogue", Kamila Wagner.

  Na weselach coraz częściej spotyka się zestawienie trampek z garniturem. Choć kiedyś takie połączenie byłoby nie do pomyślenia, dzisiaj jest modne i uznawane za szykowne. Sprawdź, jak dobrze prezentować się w takiej stylizacji.

  Wyjmujesz z szafy białe trampki i ze zdziwieniem stwierdzasz, że z bielą nie mają już wiele wspólnego. Jak domowymi sposobami wyczyścić je tak, by wyglądały jak nowe? W Dzień Dobry TVN radziła autorka poradników Małgorzata Świgoń.