Top Gear

    Top Gear

    W nowym składzie Top Gear znaleźli się: kierowca rajdowy Chris Harris, dziennikarz motoryzacyjny Rory Reid i aktor Matt LeBlanc. Czy są uzależnieni od prędkości? Czego możemy się spodziewać w nowej serii programu? Czy Mattowi - jako Amerykaninowi - łatwo było się dostosować do jazdy po lewej stronie? Z ekipą Top Gear spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara. Zobaczcie, kto wygrał quiz, który dla nich przygotowała ;)

    "Top Gear" powraca na ekrany telewizorów! Gdzie nagrywana była najnowsza seria? Jakie "dodatkowe atrakcje" czekały na prowadzących: Chrisa Harrisa, Rory'a Reida i Matta LeBlanca? Dowiecie się tego już w sobotę. Bądźcie z nami!

    Kierowca wyścigowy Ben Collins jeździł w słynnych wyścigach Le Mans i Nascar prowadził samochód Batmana, a przede wszystkim przebrany za Stiga - tajemniczego kierowcę z Top Gear - jeździł najlepszymi samochodami na świecie. Przy okazji swojej wizyty w Polsce spotkał się z Marcinem Sawickim. Ben radził dziennikarzowi Dzień Dobry TVN, jak bezpiecznie prowadzić auto i traktować dzieci podczas jazdy ;)

    Marcin Sawicki spotkał się z jednym z najbardziej znanych dziennikarzy motoryzacyjnych na świecie - Richardem Hammondem. Spytał się go jakie plany na przyszłość ma słynna trójka: Hammond, Clarkson i May, co zobaczą dziś widzowie na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz, czy córki Richarda podzielają jego miłość do motoryzacji. Dziennikarz zdradził nam także czy zabrałby na bezludną wyspę swoich kolegów z Top Gear.