Thomas Anders

  Thomas Anders

  Razem z Dieterem Bohlenem stworzył przebój „You’re my heart, you’re my soul”, który do dziś nuci cały świat. Pierwszy raz zadebiutował na scenie w wieku sześciu lat. Od tego czasu minęło lat 40 i nadal stoi na scenie. Czy nastąpi reaktywacja Modern Talking? Gościem Dzień Doby TVN był legendarny Thomas Anders!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: na naszych kanapach Thomas Anders - legendarny wokalista Modern Talking o tym, dlaczego lubi wracać do Polski. W programie także genialny nastolatek z Poznania, który nie ma jeszcze matury, a już pracuje w Wiedeńskiej Akademii Nauk - jak mu się to udało? Oraz były doradca Putina, który pewnego dnia powiedział "NIE" przywódcy Rosji. A także, jak reagują ludzie, gdy są świadkami przemocy? Pokażemy wyniki naszej prowokacji dziennikarskiej. Zapraszamy jutro o 8:00! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Prawie każda nastolatka, w latach 80., miała jego plakat nad łóżkiem. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy tę ładniejszą połowę zespołu Modern Talking - Thomasa Andersa. Dziś zagra na warszawskim Torwarze, a tymczasem zapytaliśmy go, czy możliwe jest by Modern Talking się reaktywował oraz czy utrzymuje kontakty z Dieterem Bohlenem? Jaki jest jego przepis na młodość?

  Ona - Polka, on rodowity Niemiec. Ona - pierwszy w Polsce „Masterchef”, on - największy fan jej tatara z łososia. O kim mowa? W kuchni Dzień Dobry TVN Basia Ritz przygotowała potrawy prosto z niedawno wydanej książki kucharskiej. Jakie danie zaserwowałaby Thomasowi Andersowi, który z zaciekawieniem jej się przyglądał?

  W najbliższą niedzielę na naszej kanapie zasiądzie Thomas Anders z "Modern Talking". Jeśli macie do niego jakieś pytanie, wpiszcie je w komentarzach poniżej, a prowadzący wybiorą najciekawsze i zadadzą naszemu gościowi podczas wywiadu.

  Naprawdę nazywa się Bernd Weidung i w latach 80. razem z Dieterem Bohlenem stworzył zespół Modern Talking. Wtedy każda polska nastolatka miała ich plakat nad łóżkiem, łącznie z Agnieszką Chylińską! Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się we Frankfurcie z Thomasem Andersem. Wokalista opowiedział, czemu ściął włosy, jakie ma relacje z rodziną i dlaczego naprawdę rozpadł się zespół Thomasa i Dietera.