the rolling stones

    the rolling stones

    Po 17 latach redakcja kultowego magazynu "The Rolling Stone" zdecydowała się na odświeżenie listy legendarnej listy przebojów. Dziennikarze uznali, że miejsce w muzycznym panteonie należy się i7 latach nadszedł czas na zmiany, które mają małe szanse zachwycić muzycznych konserwatystów. Redakcja magazynu "The Rolling Stone" up-date'owała listę przebojów wszech czasów składającą się z 500 utworów. Eksperci dodali do zestawienia takich wykonawców jak m. in. Ariana Grande i Billie Eilish.

    Na Stadionie Narodowym w Warszawie kilkadziesiąt tysięcy fanów bawiło się podczas koncertu grupy The Rolling Stones! Oczywiście nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry Wakacje. Byliście na koncercie? Jak się bawiliście?

    Od pierwszego występu Rolling Stonesów minęło już 50 lat! Na czym polega fenomen grającej już od pół wieku grupy, jak wspomina wywiady z nimi, co działo się na imprezie urodzinowej i czy Jagger miał romans z Bowiem, o to wszystko spytaliśmy specjalistę ds. The Rolling Stones'ów - Piotra Metza!