Szymon Wydra

  Szymon Wydra

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Szymon Wydra & Carpe Diem. Posłuchajcie ich najnowszej piosenki "Płyń". Prawda, że dobrze "wpływa" do ucha? ;-)

  Szymon Wydra i Carpe Diem obchodzą w tym roku 25-lecie istnienia zespołu. Z tej okazji planują wydanie kolejnej płyty. Jej zapowiedzią jest utwór "Dla Ciebie", który grupa zagrała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Posłuchajcie piosenki "To te święta" w wykonaniu Szymona Wydry & Carpe Diem oraz Marie Napieralskiej. Nam bardzo się podoba ta piosenka, a Wam? Czy ten utwór będzie Wam towarzyszyć w Święta Bożego Narodzenia?

  Podobno im jesteśmy starsi, tym trudniej nam nawiązać prawdziwe, szczere przyjaźnie. Dlaczego tak się dzieje? Czy z wiekiem stajemy się mniej ufni? Czy nowo nabyta przyjaźń może być porównywalna do tej z czasów szkolnych? Porozmawialiśmy o tym z gośćmi Dzień Dobry TVN dziennikarką Katarzyną Montgomery, coachem Sylwią Zawadą i wokalistą Szymonem Wydrą.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dawno niewidziany Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem. Muzyk wykonał energetyczną piosenkę "Dzień dobry". Jak oceniacie nowy singiel Wydry?

  Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadł muzyk Szymon Wydra. Rozmawialiśmy z nim o nowym singlu "Pech", promującym najnowszą płytę artysty i Carpe Diem. Jak wygląda teledysk do tego utworu? Kto w nim wystąpił? Szymon powiedział nam również, kto miał duży wpływ na jego życie oraz o swoich związkach z Ukrainą. Kim jest Simona?

  Już jutro premiera najnowszej płyty Szymona Wydry & Carpe Diem pt. „V Element”. Z tej okazji na scenie Dzień Dobry TVN Szymon wraz z zespołem wykonał utwór „Nie ma nas”, który zapowiada długo oczekiwany album.

  Byliśmy na planie nowego teledysku Szymona Wydry. W starym hotelu, rodem z filmu "Koszmar z ulicy Wiązów", gdzie ściany, gdyby umiały mówić, opowiedziałyby wiele. A w studiu Dzień Dobry TVN Szymon Wydra opowiedział, dlaczego jego fani i fani zespołu Carpe Diem musieli na nich tak długo czekać.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Szymona Wydrę & Carpe Diem. Jak Wam się podobał ich singiel" Teraz" zapowiadający piątą płytę zespołu?