szkoła aktorska

  szkoła aktorska

  - Sztuka to jest krew, pot i łzy. Ja sobie nie wyobrażam, żeby tak miało przestać być, bo do największych swoich ról dochodziłam właśnie taką drogą - mówi Dorota Segda, aktorka. Między sztuką a osobistym poświęceniem jest jednak cienka granica. O wykształceniu i nauce sztuki młodego pokolenia aktorów z rektorem Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie rozmawiał Marek Osiecimski, reporter "Czarno na białym".

  Jego koleżanka ze studiów, Katarzyna Skrzynecka stwierdziła, że: "był jednym z najzdolniejszych aktorów na roku, o ile nie najzdolniejszym". O aktorstwie, polskim poczuciu humoru, "Milionerach" oraz o tym, co zrobić kiedy w podróży przez życie "złapiemy się złej liany", rozmawialiśmy z Hubertem Urbańskim: "Trzeba się wspiąć na drzewo i znowu skakać"!

  "... dotykam różnych rzeczy, których ja prywatnie bym nie dotknął. Poznaje ludzi, których bym nigdy nie poznał i latam po świecie z pracą, a nie po pracę". Co sprawiło, że nieśmiały chłopak został aktorem, kiedy przełamał w sobie opór do publicznych wystąpień, ... i czego możemy się spodziewać po najnowszych odcinkach Drugiej Szansy - "Teraz dotykamy więcej tematów mocnych, życiowych, które nas potrafią przyturbować"? Naszym gościem był Wojciech Mecwaldowski.

  Sarę Müldner pamiętamy jako małą dziewczynkę grającą Julkę, córkę doktor Zosi, w popularnym serialu. W pewnym momencie Sara zniknęła z obsady filmu. Co się z nią działo przez te wszystkie lata? I czy ma zamiar wrócić do aktorstwa? Sarę Müldner gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Patryk Bukalski jakiś czas temu wygrał casting Dzień Dobry TVN "Aktorski diament". Zwycięzca zagrał w serialu "Na Wspólnej". Patryk postanowił szkolić swój talent w jednej z paryskich szkół. Odwiedziliśmy go tam z kamerą. Dlaczego wybrał akurat Paryż? Czy znalazł tam przyjaciół i czy tęskni za rodzinnym Krakowem? Z Patykiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

  Tamara Arciuch i Sonia Bohosiewicz to koleżanki z jednego roku krakowskiej PWST. W studiu Dzień Dobry Wakacje wspominały studenckie lata. Jak wspominają czas nauki, a jak czas zabawy? Jak wspominają siebie z przeszłości? W kim się kochały?

  Z kim Rafał Rutkowski dzielił łoże na studiach? Czego można się nauczyć w Akademii Teatralnej i czy od zawsze lubił rozśmieszać? Zobaczcie czego, o Rafale, dowiedział się Kuba Gąsowski i co zdradził nam, w studiu, Cezary Kosiński.