szklarska poręba

  szklarska poręba

  Szklarska Poręba to niezwykle malownicze miasto na Dolnym Śląsku, które odwiedzamy w ramach Projektu Zima. Warunki tam panujące można porównać do walorów alpejskich. Można tam oddychać pełną piersią. I z pewnością nie będziemy się nudzić w tym kurorcie.

  Sporty ekstremalne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Wymagają nie tylko doskonałej kondycji fizycznej, ale także odwagi, która motywuje nas do podjęcia ryzykownego wyzwania. Miłośnicy mocnych wrażeń, których nie zraża zimna woda i niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą rwący nurt rzeki, powinni spróbować swoich sił w raftingu. Dostarczający niezapomnianych emocji spływ pontonem, choć niełatwy do zrealizowania w Polsce, budzi coraz większe zainteresowanie.

  W Szklarskiej Porębie nie można się nudzić, nie tylko zimą, ale również wiosną i latem. Na turystów czekają bezpieczne i utwardzane szlaki, bogactwo osobliwości przyrody i zapierające dech w piersiach widoki. Jakie jeszcze atrakcje przygotowano tam dla wielbicieli gór?

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak pojechał do Szklarskiej Poręby, aby sprawdzić, jakie panują tam warunki narciarskie. Zobaczcie, kogo tam spotkał.

  Szklarska Poręba znajduje się w czołówce polskich miast o najczystszym powietrzu. Warunki klimatyczne są porównywane do walorów miejscowości alpejskich. Kurort cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Jednak Szklarska Poręba to nie tylko stoki narciarskie. Jakie jeszcze atrakcje skrywa Szklarska Poręba?

  W Szklarskiej Porębie Tomasz Zubilewicz spotkał się z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Cezarym Przybylskim. Czy wiele się zmieniło od czasu, kiedy marszałek startował na nartach w Biegu Piastów? Dlaczego warto odwiedzić Polanę Jakuszycką?