szczypiorniści

  Ariel Pietrasik od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie piłką ręczną i właśnie z tą dyscypliną postanowił związać swoją przyszłość. Chociaż wychował się w Luksemburgu, zdecydował się grać w biało-czerwonych barwach.

  Tuż przed wylotem do Rio, studio Dzień Dobry Wakacje odwiedzili szczypiorniści reprezentacji Polski. Jaka jest forma polskiej drużyny przed olimpiadą? Jak trener drużyny Tałant Dujszebajew ocenia nasze szanse? I czy sportowcy są przesądni?

  Polscy Szczypiorniści wygrali z Hiszpanią i tym samym zdobyli brąz. Piotr Chrapkowi zwycięstwo zadedykował żonie i córce, która niebawem przyjdzie na świat, a narzeczona Kamila Syprzaka klęczała przed telewizorem. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Adam Wiśniewski z żoną Emilią, Piotr Chrapkowski z żoną Dagmarą oraz Kamil Syprzak, także z narzeczoną Dagmarą. Tylko u nas opowiedzieli o najważniejszym meczu w ich życiu.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: wszystkie dzieci Natalii Kukulskiej, czyli czego nie wiemy o wokalistce. Następnie zwycięzcy szczypiorniści - po raz pierwszy z żonami i brązowym medalem. Potem Arkadius - modowy geniusz, który zniknął na 11 lat. Odnaleźliśmy go w Brazylii. A na koniec z desek teatru na rowerową bieżnię - Karolina Gorczyca w nietypowej roli. Zapraszamy o 8.30! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Nasi szczypiorniści wrócili z Kataru. W meczu z Hiszpanią zdobyli brązowy medal. To było 70 minut horroru. Polacy właściwie wyszarpywali piłkę Hiszpanom. Zobaczcie, jak fani witali ich na polskim lotnisku! Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z Piotrem Chrapkowskim. To miłośnik dobrych książek i egzotycznych podróży. Czy po zwycięstwie nad Hiszpanami wybierze się w podróż życia?

  Jak to się stało, że na całym świecie w piłkę ręczną grają piłkarze ręczni, a w Polsce ... szczypiorniści? Zapraszamy na wyprawę do Szczypiorna - dzielnicy Kalisza gdzie narodził się szczypiorniak!

  Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych wygrała z Chorwatami bardzo ważny mecz. Dzięki temu zwycięstwu zagrają w półfinale Mistrzostw Świata z gospodarzami turnieju - reprezentacją Kataru. Co mówili nasi szczypiorniści tuż po zwycięstwie? Która z dziennikarek Dzień Dobry TVN grała kiedyś w piłkę ręczną i jako juniorka odniosła spory sukces?