Szczecinek

  Festiwal „Zdobywcy Fryderyków” to nowa i jedyna w swoim rodzaju impreza na mapie wydarzeń muzycznych w Polsce. W jednym miejscu spotkają się największe nazwiska polskiej sceny. A to wszystko za sprawą Marcina Bachary, organizatora wydarzenia, i Łukasz Koczan, zastępca dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku, z którymi rozmawiała Agata Zjawi

  Tym razem Magda Gessler wyruszyła w podróż do Szczecinka, miasteczka w województwie zachodniopomorskim. Nad jednym z jezior w średniowiecznym Zamku Książąt Pomorskich znajduje się restauracja "Zamek", którą prowadzi Rafał. Magda Gessler postanowiła sprawdzić, dlaczego w lokalu brakuje klientów.

  Akcja Animacja ze Szczecinka jest sławna na całym świecie. Niemal z każdego festiwalu młodzi twórcy przywożą wyróżnienia. Na czym polega pasja uczniów Zespołu Szkół Społecznych STO?

  W Szczecinku, w roztańczonej "strefie Lays", Olivier Janiak spotkał się z pozytywnym i kipiącym energią, zwycięzcą 8. edycji programu "You Can Dance", Mateuszem Sobecko. Zakosztujcie odrobinę "nabuzowania, atrakcji, mega-energii i spontanu" :)

  Olivier Janiak spotkał się, na plaży w Szczecinku, z Łukaszem Zagrobelnym. Dlaczego na miejsce spotkania wybrali "Strefę InPost"? Jak mogła potoczyć się kariera zawodowa Łukasza? ;-)

  Olivier Janiak w ramach Projektu Plaża odwiedził dziś kolejne miasto na Pomorzu Zachodnim. Jego goście: Natalia Stefańska i Piotr Misztak opowiedzieli widzom Dzień Dobry Wakacje jakie atrakcje oferuje turystom Szczecinek i czy łatwo jest zacząć zabawę z wakeboardem!

  Na plaży w Szczecinku, z dwukrotnym wicemistrzem olimpijskim i czterokrotnym medalistą mistrzostw świata w kolarstwie, Ryszardem Szurkowskim spotkał się Olivier Janiak. Kto spędza wakacje w zachodniopomorskiem? :)