świąteczne ozdoby

    świąteczne ozdoby

    Święta zbliżają się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o wystroju domu czy mieszkania. Dobrym pomysłem jest zaangażowanie do tego dzieci oraz najbliższych i wspólnymi siłami stworzenie wyjątkowych ozdób. Na co warto zwrócić uwagę? Wyjaśniła Agnieszka Winnicka, dekoratorka wnętrz i prowadząca program "Ach, ten ślub!" w TVN Style.

    Obecnie coraz rzadziej na podwórkach czy w oknach spotyka się bożonarodzeniowe ozdoby, a szkoda - nawet gdy na zewnątrz nie ma śniegu, to właśnie one tworzą świąteczną atmosferę. O odpowiedni zimowy klimat dba jednak Bogdan Mamcarczyk z Chełmka koło Oświęcimia. Jego dom jest podobno najbardziej rozświetlonym budynkiem w Polsce.

    W Olsztynie mieszka nowa "perfekcyjna pani domu", której dom od początku grudnia przygotowany jest w każdym detalu do świąt. Poznajcie Małgorzatę Kowalewską-Kawurę, panią domu i blogerkę DIY, bohaterkę kolejnego odcinka cyklu "Odpicowane mieszkanie". Odwiedziła ją reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska. Czy udało jej się nauczyć Kasię robienia świątecznych lampionów?

    Wszyscy chcemy, by nasz dom w czasie świąt wyglądał pięknie i przytulnie. Gotowe ozdoby są jednak drogie. Zobaczcie, jak samemu zrobić świąteczny wieniec np. z koła od roweru i, jak przystroić wigilijny stół! W kawiarence Dzień Dobry TVN specjalistka od dekoracji Elżbieta Lepianka pokazała Uli Chincz, jak wykonać efektowne i tanie świąteczne ozdoby.