Stylowa Odnowa

  Pani Katarzyna Macheta marzyła o zmianie swojego wizerunku. Dlatego zgłosiła się do "Stylowej Odnowy" Dzień Dobry TVN. Czemu zapragnęła zmiany? Czy ma pomysł na to, jak chciałaby wyglądać? I co zaproponowała jej stylistka Alicja Napiórkowska? Zobacz trzy odsłony Pani Katarzyny: przed metamorfozą, w stylizacji dziennej i stylizacji wieczorowej.

  Po urodzeniu dwojga dzieci Pani Justyna zaczęła nosić luźne, ciemne ubrania, które miały ukryć jej niedoskonałości. Po trzydziestce postanowiła zmienić swój wizerunek. Z pomocą przyszła stylistyka Alicja Napiórkowska i jej "Stylowa Odnowa". Zobaczcie Panią Justynę w radosnych i wygodnych stylizacjach: dziennej i wieczorowej!

  Pani Żaneta Stasikowska pięć lat temu, kiedy została mamą, postanowiła postawić na całkowity luz w ubiorze. Niestety, tak jak dla większości kobiet, oznaczało to dla niej wskoczenie, w co prawda wygodny, ale równocześnie mało stylowy dres. W "Stylowej Odnowie" stylistka Alicja Napiórkowska pokazała jej, że wygodne ubranie wcale nie musi być ubraniem pozbawionym elegancji. Zobacz, co zaproponowała pani dyrektor poznańskiego przedszkola.

  Pani Magdalena Bożek zaczęła swoją przygodę z dresem i luźnymi ubraniami kiedy zaszła w ciążę i urodziła 2 synów. To było 10 lat temu. Najwyższy czas na zmianę! W cyklu Stylowa Odnowa stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała pani Magdzie dwie stylizacje: dzienną i wieczorową. Czy do życia Pani Magdy wrócą sukienki?

  Dla Pani Iwony od niej samej zawsze ważniejsze były dzieci. Dlatego mama 4 pociech nieco się zaniedbała. Ale na zmianę nigdy nie jest za późno! Stylistka Alicja Napiórkowska zajęła się Stylową Odnową pani Iwony Matysiak. Zobaczcie wieczorową i dzienną stylizację, przygotowane przez Alicję.

  Pani Marta Siemiączko zgłosiła się do "Stylowej odnowy", bo jak twierdzi "chce się czuć bardziej kobieco i zmysłowo". Czy w przeszłości ubierała się "z pazurem"? Jaki efekt chciałaby osiągnąć? Czego w sobie nie lubi i co sprawia jej największą trudność przy wybieraniu ubrań? W Dzień Dobry TVN stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała jej dwa zestawy ubrań: stylizację dzienną i wieczorową.

  Pani Justyna Zielińska, która zgłosiła się do "Stylowej odnowy", chciałaby do swojej garderoby wprowadzić "troszeczkę elegancji". Zobaczcie co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska. Jak podoba się Wam nowy styl Pani Justyny?

  Kolejną bohaterką cyklu Stylowej odnowy była pani Ania. Dlaczego postanowiła zmienić swój styl? Na co - według Alicji Napiórkowskiej - powinna zamienić czarne ubranie i ciężkie buty typu wojskowego? Zobaczcie efekt tej metamorfozy.

  Pani Olga Guz ma troje dzieci, w tym dwoje niepełnosprawnych. Oznacza to, że na co dzień cała jej uwaga skierowana jest właśnie na dzieci. Dlatego zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by razem ze stylistką Alicją Napiórkowską przeżyła niesamowity dzień - dzień poświęcony wyłącznie dla niej. Co sądzicie o "Stylowej odnowie" pani Olgi, na którą wszyscy mówią Ola?

  "Chciałabym codziennie rano stanąć przed lustrem i uśmiechnąć się, zobaczyć fajną osobę" - powiedziała w Dzień Dobry TVN bohaterka "Stylowej odnowy" pani Kinga Szczykutowicz. Jak przebiegła jej metamorfoza? Spełniła jej oczekiwania? Zobacz, co stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała naszej bohaterce.

  Pani Małgorzata Białek postanowiła odmienić swój styl. Dlatego zwróciła się do Dzień Dobry TVN i stylistki Alicji Napiórkowskiej. Czy spodziewała się takiego efektu? Zobacz Panią Małgorzatę w trzech stylizacjach! Podoba się Wam jej metamorfoza? My jesteśmy pod wrażeniem!

  W tym cyklu, razem z Alicją Napiórkowską, zmieniamy styl Polek. Bohaterką tego odcinka "Stylowej odnowy" jest Marta Kosak, która bardzo lubi nosić jeansy, t-shirty i dresy. Jednak jej bliscy chcieliby, by nosiła także sukienki i eleganckie stroje, by była bardziej kobieca. Zobaczcie, jakie stylizacje przygotowała dla niej stylistka Alicja Napiórkowska i, jak teraz, po metamorfozie, wygląda Pani Marta. Podoba się Wam?

  Kolejną bohaterką cyklu Alicji Napiórkowskiej "Stylowa odnowa" została pani Ewa Tomaszewska-Szczęsna. Dlaczego zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku z pomocą stylistki Dzień Dobry TVN? Czy dzięki zmianie nabierze pewności siebie? Zobaczcie, jaką stylizację wybrała dla siebie Pani Ewa. A co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska? Zobaczcie, jak szara myszka zmienia się w dziewczynę z charakterem!

  Do stylistki Alicji Napiórkowskiej i naszego cyklu "Stylowa odnowa" zgłosiła się Pani Małgorzata, która szuka swojego stylu. Pani Małgosia nie jest w stanie znaleźć dla siebie ubrań, w których podobałaby się sobie. Jakich rad udzieliła jej Alicja Napiórkowska i czy naszej bohaterce spodobały się przygotowane dla niej stylizacje?

  W nowym cyklu Dzień Dobry TVN - Stylowa odnowa Alicja Napiórkowska pomaga Polkom zmienić zawartość ich szaf. Tym razem radziła Dagmarze Kokoszce. Zobaczcie rezultaty tej metamorfozy.