styl industrialny

    styl industrialny

    Nie było łatwo dostać się dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Jaroszyńskiej na to zamknięte osiedle w Ząbkach. Ale zrobiła to, bo bardzo chciała zobaczyć jedno z mieszkań - w betonie, zieleni i złocie. Mieszkanie ma 58 metrów kwadratowych i jest urządzone w industrialnym stylu. Kto je tak "odpicował"? Dlaczego wnętrze mieszkania ozdobili akurat zielonym i złotym kolorem?

    Ten dom jest pełen betonu i stali. Dlaczego jego właściciele zdecydowali się na styl industrialny? I jak udało im sprawić, by dom był przytulny? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyny Jaroszyńskiej.

    Pod Krakowem, w klasycznej PRL-owskiej kostce znajduje się zupełnie nieklasyczne mieszkanie. Jego właścicielami są Katarzyna i Sławomir Mokrzyszewscy. Dlaczego urządzili je w stylu industrialnym i do tego na czarno? Małżeństwo odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

    Karina Ziemiecka i Daniel Główka to kolejni bohaterowie naszego cyklu "Odpicowane mieszkanie". Para do swojego pierwszego wspólnego "M" wprowadziła się rok temu. Już na początku okazało się, że każde z nich preferuje zupełnie inny styl. Obecny wystój mieszkania jest wynikiem wspólnego kompromisu. Jakim mieli zamysł artystyczny? Ile kosztowało ich pełne wyposażenie mieszkania? Z Kariną i Danielem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.