striptiz

    striptiz

    Nagość to sprawa bardzo intymna, skrupulatnie chowana przed światem zewnętrznym. Jednak dla naszych gości ciało to często narzędzie pracy. dające im możliwość wyrazu artystycznego i wyrażania emocji. Czy nigdy nie odczuwali wstydu? Naszymi gośćmi byli: Michał Baryza i Madox.

    Do pracy przychodzi na 21.00. Na pytanie, czy mężczyźni oferują jej seks, odpowiada: "nie jest ważne, gdzie mężczyzna nabiera apetytu ważne, żeby jadał w domu". Właśnie ukazała się jej książka „Wenus bez futra”. Pracuje w klubie go-go i nie wstydzi się swojej pracy. Gościem Dzień Dobry TVN była Sasza Różycka. Co oferuje mężczyznom? Ile pieniędzy wydają w klubach go-go? Jak wyglądają kulisy pracy w klubach go-go? Czy mężczyźni proponowali jej seks, kiedy była dla nich tylko osobą do towarzystwa? Co jej dają tego typu relacje?

    O striptizie, pieniądzach, depresji i przełamywaniu barier opowiedzieli Annie Wendzikowskiej: Matthew McConaughey, Channing Tatum, Joe Manganiello, Alex Pattyfer i Mat Bomer czyli striptizerzy z filmu "Magic Mike"!