Stellan Skarsgard

    Stellan Skarsgard

    Z jednym z wyjątkowych gości krakowskiego festiwalu filmowego PKO Off Camera, szwedzkim aktorem Stellanem Skarsgårdem, spotkał się Marcin Sawicki. Co wspólnego ma aktorstwo z gotowaniem i dlaczego popularny aktor nie ma ostatnio czasu na pracę?

    W ten weekend w Dzień Dobry TVN zachwyci Was blask gwiazd. Kultowi aktorzy: Stellan Skarsgard z filmu Mamma Mia i Wentworth Miller z Prison Break, a także Lodovica - idolka młodzieży w Polsce prosto z serialu Violetta. Bądźcie z nami o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

    Stellan Skarsgard - hollywoodzki aktor o szwedzkim rodowodzie. Wystąpił w takich filmach, jak: Mamma Mia!, Dziewczyna z tatuażem, czy Anioły i Demony. W Kopciuszku wciela się w czarny charakter. Czy czuje, że jego postać to jednym głos rozsądku w tej bajkowej opowieści? Kto nazwał syna na jego cześć? Czy według siebie jest doceniany w życiu zawodowym? Czy chciałby, aby jego dzieci szły za głosem serca, czy były bardziej racjonalne? Czy dobrze czuje się we własnym ciele? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska. Specjalnie dla Was wersja exclusive.