Star Wars

  Star Wars

  Zasłyną rola w filmie "Traffic" z 2000 roku, za którą otrzymał Oscara. Ostatnią produkcją, w której wziął udział jest film "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi", w którym Benicio del Toro wcielił się w rolę enigmatycznej postaci DJ-a. Czy takie role to dla niego wyzwanie? A może woli grać pozytywnych bohaterów? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Osoby, które nie zachwycają się "Star Wars", nie mogą pojąć, co szczególnego widzą w Gwiezdnych Wojnach ich fani. Dlatego, aby zrozumieć fenomen tej sagi zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN krytyka filmowego Michała Walkiewicza i aktora Andrzeja Andrzejewskiego, który jest fanem "Star Wars". Zobaczcie, jak sprytnie i płynnie przejść z rozmowy o filmie do testu balsamów do ust ;)

  W końcu jest! Fani sagi "Gwiezdnych wojen" doczekali się kolejnej jej części. Do kin właśnie weszły: "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". To najgorętsza premiera tego roku, dlatego nasz przedstawiciel Bartek aka Darth Vader Jędrzejak zrobił wszystko, by się na nią dostać. A łatwo nie było. Po przejściu na jasną stronę mocy Bartek mógł porozmawiać z droidem naprawczym R2-D2 i zobaczyć walkę na świetlne miecze. Działo się :)

  Jeśli jesteście wielbicielami Star Wars, to nie może Was jutro (sobota, 25 kwietnia) zabraknąć na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Spotkacie się z kultowymi postaciami, m.in.: Lordem Vaderem, C-3PO, a Artu ditu zaserwuje Wam herbatę! Czekamy na Was od 8.30. Oczywiście, nie zapomnijcie o swoich kostiumach ;) Niech moc będzie z Wami!

  Konsola Xbox 360 z systemem Kinect pozwoliła w kilka minut zwykłemu reporterowi Dzień Dobry TVN przekształcić się we władajacego mocą rycerza Jedi... zobacz jak...