Stanisława Celińska

    Stanisława Celińska

    W przyszłym roku kończy 70 lat. Ogłosiła przerwę w karierze aktorskiej i odrzuciła kilka bardzo poważnych propozycji, by w pełni poświęcić się muzyce. Na rynku pojawiła się niedawno jej nowa płyta pt. „Świątecznie…”. Na scenie Dzień Dobry TVN: Stanisława Celińska w premierowym wykonaniu swojego utworu "Kołysanka"!

    Gość Dzień Dobry TVN aktorka teatralna i filmowa Stanisława Celińska w tym roku obchodzi 45-lecie na scenie. Niedawno wydała swoją kolejną płytę zatytułowaną „Atramentowa”, na której śpiewa tzw. piosenki z tekstem. Z kim współpracowała przy jej tworzeniu? O czym jest piosenka, którą specjalnie dla niej napisał Muniek Staszczyk? Jakie ma plany? Co skłoniło ją do tego, aby zaczęła mówić o swoim alkoholizmie? Dlaczego boi się wywiadów?

    Stanisława Celińska w zupełnie nowej roli! Aktorka wystąpiła w teledysku zespołu T.Love. Odmieniła kultową piosenkę "Warszawa", recytując ją do muzyki zaaranżowanej przez Royal String Quartet i pianistę Bartłomieja Wąsika. - Jest to mój debiut - mówiła w Dzień Dobry TVN o pomyśle Urbaniaka i Teatru Nowego. Czy Muńkowi Staszczykowi podoba się odmieniona przez Stanisławę Celińską "Warszawa"? O swoich wrażeniach opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.