sprzątanie po psie

    sprzątanie po psie

    W ramach akcji "Kupa w mieście" poszukujemy miejsc, na których jest więcej trawy niż psich min. Nie było to łatwe, ale w końcu się nam udało. Gdzie się znajduje ten trawnik? O tym prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

    W Polsce wielu właścicieli psów nie garnie się do sprzątania po swoich pupilach. A jak jest w innych krajach? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: Brytyjczyka Patricka Neya, Włoszkę Cristinę Catese i mieszkającego wiele lat w Finlandii Petteri Tumeliusa. Dowiedzieliśmy się również, który kraj jest potęgą w produkowaniu psich "kupeczek"? ;)

    Nasza akcja "Kupa w mieście" trwa. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: aktorkę i właścicielkę Wieśki Zofię Zborowską, choreografa Michała Piróga i popularyzatora wiedzy o savoir vivre Wojciecha S. Wocława, aby zapytać, jak w grzeczny sposób zachęcić właściciela psa do sprzątania po nim. Na czym polega sposób "na dwa woreczki"?

    W Dzień Dobry TVN Rzecznik Straży Miejskiej Monika Niżniak i aktor oraz właściciel psa Vaderka - Leszek Stanek o palącym problemie: kupach zaścielających nasze trawniki. Dlaczego ludzie nie sprzątają po swoich psach? Jakie są konsekwencje prawne niesprzątania po pupilu? Gdzie można wyrzucić psią "niespodziankę"? I jak używać gadżetów mających pomóc nam w utrzymywaniu porządku na trawnikach i chodnikach?