sportowe buty

  Miejski styl rządzi się swoimi prawami: musi być wygodnie, praktycznie i modnie. Tu niemałą rolę odgrywają buty, która powinny nie tylko świetnie wyglądać, ale też zachować maksimum funkcjonalności. Projektant Mariusz Przybylski, ambasador marki Ecco, przygotował stylizacje, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.

  Dzisiejsi fashioniści coraz bardziej stawiają na oryginalność. Chcą, by ich stylizacje były niepowtarzalne i inspirujące, co w świetny sposób umożliwia customizacja obuwia. Na czym ona polega? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Sneaker Boyz, czyli Dariusz Niedźwiedź i Piotr Dudek.

  W ostatnich latach miłość do butów sportowych ogarnęła tysiące osób, niezależnie od wykształcenia, pochodzenia ani grubości portfela. Z tego właśnie powodu Dawid Wawrzyszyn postanowił zrealizować film o niezwykłym hobby, jakim jest zbieranie sneakersów. O "TOOMANYKICKS" reżyser i producent opowiadał w Dzień Dobry TVN.

  Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Już 27 listopada ceny wielu produktów zostaną znacznie obniżone. W niektórych sklepach promocje będą trwały jeden dzień, w innych przez cały weekend. Będą nimi objęte nie tylko sprzęty RTV czy AGD, ale też ubrania, dodatki i… buty! To właśnie na obniżki cen ostatniej z tych kategorii czekają prawdziwe fashionistki. Gdzie więc szukać najlepszych modeli obuwia?

  Nowy modowy trend mówi: łączcie to, co eleganckie z tym, co sportowe. Ale jak? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska odpowiedziała na to pytanie i pokazała trzy sportowo-eleganckie stylizacje. Czy może je nosić każda kobieta?

  Kolejki z czasów PRL'u to mały pikuś w porównaniu do tego, co wczoraj wieczorem działo się w Warszawie. Do jednego ze sklepów ze sportowym obuwiem ustawiło się w kolejce, aż sześć tysięcy osób! Wszystko za sprawą butów, które zaprojektował amerykański raper Kanye West. W Polsce pojawiło się tylko kilkanaście par. By je kupić, trzeba było wziąć udział w losowaniu. Dlaczego obuwie nie jest dla wszystkich? Ile kosztuje? I jakich sposobów imali się kolekcjonerzy, by zdobyć wymarzony produkt?