sport dla dzieci

    sport dla dzieci

    Judo dla dzieci to jeden z częściej i chętniej polecanych sportów. Przygodę z nim można zacząć już w przedszkolu. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że judo dzieci od samego początku współgra z ich rozwijającym się organizmem, a dodatkowo działa kompensacyjnie w stosunku do szkodliwej postawy ciała, przyjmowanej podczas nauki lub biernej rozrywki.

    Fitness dla dzieci to temat wzbudzający emocje co jakiś czas. Część rodziców ulega modzie na każdą nową aktywność sportową dla swoich dzieci. Druga grupa mocno powątpiewa w zasadność wprowadzania tak intensywnych ćwiczeń sportowych na tak wczesnym jednak etapie życia. Pojawia się więc pytanie: fitness dzieci – tak czy nie?

    To video szybko obiegło internet. Pokazuje, jak 12-latkowie walczą w klatce jak zawodnicy MMA. Jedni nie widzą w tym nic złego, a drudzy są zbulwersowani tym, że dzieci walczyły bez kasków, a miejscem ich walki nie był ring tylko klatka. O tym zdarzeniu rozmawiali w Dzień Dobry TVN psycholog Marta Żysko-Pałuba i mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?