spalacze tłuszczu

    spalacze tłuszczu

    Właściwości lecznicze i prozdrowotne imbiru znane są od stuleci. Jednak dopiero niedawno wyniki badań potwierdziły, że włączenie imbiru do diety może wpływać korzystnie na utratę zbędnych kilogramów. W jakiej postaci spożywać imbir? Jak przygotować napój imbirowy na odchudzenie? Sprawdziliśmy i mamy przepis.

    Spalacze tłuszczu prowadzą do rozpadu tkanki tłuszczowej, niwelują uczucie głodu i przyspieszają metabolizm. Każdy, kto zastanawia się, czy spalacze tłuszczu działają, musi wiedzieć, że są to suplementy, a nie substytuty racjonalnej diety i aktywności fizycznej – bez ćwiczeń i właściwie ułożonego jadłospisu nie będą skuteczne.

    Biorą tabletki z larwami tasiemca. Katują się drakońskimi dietami. Stosują nawet elektrowstrząsy. Kupują tabletki tzw. "spalacze tłuszczu" w Internecie, które w rezultacie spalają ich ciała od wewnątrz. O innymi, równie kontrowersyjnych, jeśli nie bardziej, metodach odchudzania, opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN: Agnieszka Czerwińska, była modelka XXL, która schudła 65 kilogramów oraz Anna Jelonek, dietetyk. Jak schudnąć mądrze i z głową?