SKOK

    SKOK

    Weszły w życie zmiany dotyczące egzekucji komorniczych, które mają usprawnić pracę komorników i chronić wierzycieli. O szczegóły nowelizacji zapytaliśmy gościa Dzień Dobry TVN dziennikarza TVN24 BIS Pawła Blajera. Dlaczego SKOK-i zostały wyjęte spod egzekucji?

    "Przygotowali to fantastycznie, (...) postarali się, żeby ta czternastka uczestników miała jak największą frajdę z tego wyjazdu". Jako pierwszy, z programem Agent, pożegnał się Antoni Królikowski. Czy żałuje, że nie zdecydował się skoczyć na bungee i, czy domyśla się, kto jest "Agentem"? A Wy macie już swoje podejrzenia?

    Chcą skakać z wysokości , podpalać się i przekraczać prędkość. Dlaczego? Czy tylko przez wzgląd na wytrysk adrenaliny i dopaminy? Jaki najniebezpieczniejszy wyczyn uważają za swój najważniejszy? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były Karolina Smorga oraz Monika Kulawińska, czyli kobiety, które pragną zostać kaskaderkami.

    Jak wygląda świat, gdy ziemia zbliższa się z prędkością około 5 metrów na sekundę? Ile czasu potrzeba na złożenie zwykłego spadochronu, a ile zapasowego? Czy doświadczeni skoczkowie czują jeszcze strach przed wejściem do samolotu i skokiem? Z perspektywy 2 tysięcy metrów świat wygląda zupelnie inaczej. Przekonał się o tym reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Im wyżej wznosił się samolot, tym bardziej spadała pewność siebie Marcina...