sesja fotograficzna

  sesja fotograficzna

  Niewiele osób wie, że oprócz fotografii Marcin Tyszka zajmuje się też kręceniem filmów. O swoim dziele filmowym, które nakręcił w Wiecznym Mieście oraz jego bohaterkach powiedział w Dzień Dobry TVN.

  Polskie rodziny coraz częściej decydują się na sesje pokoleniowe. Dlaczego? Co w tych sesjach jest takiego szczególnego?

  Marcin Tyszka uczestniczył w sesji fotograficznej z Antonio Banderasem i jego nową ukochaną. Jak wygląda praca z gwiazdą takiego formatu? O chemii na planie zdjęciowym z fotografem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Organizatorzy Szlachetnej Paczki zaprosili Maję Włoszczowską, Joannę Jóźwik oraz finalistów Top Model do wzięcia udziału w sesji fotograficznej mającej na celu promowanie ubrań polskich projektantów. Połowa dochodu ze sprzedaży wspomnianych ubrań zostanie przeznaczona na działanie Szlachetnej Paczki. Mogliśmy się przypatrzeć pracy modeli podczas sesji. Czy sportsmenki czuły się swobodnie w trakcie pozowania? Dlaczego lubią pomagać?

  Reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska zapozowała przed obiektywem cenionego na świecie polskiego fotografa Marcina Tyszki. Jak wspominają wspólną pracę? Czego nowego dowiedzieli się o sobie? Czym Marcin zaskoczył Kasię? Gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN.

  Z okazji 10 urodzin "TVN Style" odbyła się specjalna sesja fotograficzna do miesięcznika Viva! Oczywiście nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry Wakacje. Kogo można zobaczyć na zdjęciach i kto jest "psią celebrytką" ? Zobaczcie.

  Jej zdjęciami zachwycają się Internauci na całym świecie. Rosjanka Elena Shumilova, która mieszka w małej podmoskiewskiej wsi, robi przepiękne zdjęcia swoich synów. Żenia Klimakin rozmawiał z autorką zdjęć, która po urodzeniu dzieci zrezygnowała z kariery architekta. Jak udaje się jej namówić dzieci do pozowania? O co najczęściej pytają ją internauci?

  Robi zdjęcia dowodowe, dyplomowe, pocztówki rodzinne. Tylko czarno-białe. Fotografią zajmuje się od 1962 roku. Poznajcie Panią Celinę Osiecką..., dla której fotografia to pasja i życie.

  Agnieszka Jastrzębska, podczas sesji zdjęciowej do jubileuszowego wydania "Gali", przeprowadziła wywiad z Edytą Górniak, która najczęściej gościła na okładkach magazynu. Czy to prawda, że Edyta Górniak chce adoptować dziecko? Co robiła w Kanadzie, z której niedawno wróciła? Jaka jest prawdziwa Edyta Górniak?

  Fundacja Rak’n’roll oraz magazyn ELLE organizują specjalną, charytatywną akcję dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową. Dla wielu z nich utrata włosów bywa dotkliwsza niż utrata piersi. Kobiety takie czują się nieatrakcyjne i izolują się od społeczeństwa. Tą akcją organizatorzy chcą przekonać wszystkich, że brak włosów nie jest powodem do wstydu.