Sean Penn

    Amerykańscy aktorzy Sean Penn i Ben Stiller znaleźli się na liście 25 wysokich rangą urzędników, ekspertów i biznesmanów dla których Rosja wydała dożywotni zakaz wjazdu na teren swojego kraju. Co jest powodem tej decyzji?

    Aktor, który angażuje się w pomoc Ukrainie, w rozmowie z CNN podkreślił, że Wołodymyr Zełenski powinien dostać możliwość przemówienia podczas 94. gali rozdania Oscarów. Zapowiedział, że jeśli tak się nie stanie, przetopi dwie statuetki, które otrzymał za pierwszoplanowe role w "Rzece tajemnic" i "Obywatelu Milku". Zachęcił do bojkotu.

    "Na tym trzeba się skupić".

    Sean Penn, jeden z najbardziej cenionych aktorów Hollywood, pomimo trwającej wojny na terenie Ukrainy nie zdecydował się na opuszczenie tego kraju. Celem jego pobytu jest zebranie materiałów do filmu dokumentalnego. O jego wizycie poinformowało biuro prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.

    Pół roku temu szef najpotężniejszego kartelu narkotykowego na świecie - Joaquín Archivaldo Guzmán Loera (aka El Chapo) uciekł z pilnie strzeżonego więzienia. Ostatnio został jednak złapany. Prawdopodobnie przyczynił się do tego wywiad, jakiego miesiąc temu udzielił amerykańskiemu aktorowi Seanowi Pennowi. Po ukazaniu się tego wywiadu w mediach Amerykanie oszaleli na punkcie koszuli, jaką miał na sobie gangster. Zobaczcie, jak oceniają ją Polacy i w czym tkwi tajemnica jej popularności.