Scarlett Johansson

    Scarlett Johansson

    Około 20 milionów osób na świecie ma polskie korzenie – podały nasze ekspertki, genealożki ze Stowarzyszenia Twoje Korzenie w Polsce. Które gwiazdy mogą pochwalić się takim pochodzeniem? Postanowiliśmy to sprawdzić.

    Ghost in the shell to kino science fiction, w którym rządzą kobiety. Jedną z bohaterek filmu jest Major - cyborgiczna hybryda człowieka i robota, zwalczającą przestępców. W jej rolę wcieliła się Scarlett Johansson, natomiast matkę i kreatorkę Major zagrała Juliette Binoche. Z aktorkami spotkała się Dagmara Wirpszo. Dlaczego Juliette zdecydowała się zagrać w tej produkcji? Czy według Scarlett w świecie rządzonym przez mężczyzn nie brakuje silnych kobiet? Dagmara zapytała również aktorki o ich polskie korzenie.

    Scarlett Johansson jako "Czarna Wdowa" i Mark Ruffalo jako "Hulk" wracają na ekrany kin w drugiej części filmu Avengers! Ania Wendzikowska spotkała się z nimi przy okazji londyńskiej premiery tej produkcji. Czy Markowi, tak jak granej przez niego postaci, zdarza się tracić panowanie nad sobą? Co daje aktorom poczucie bezpieczeństwa, o jakiej super-mocy marzy Scarlett i dlaczego chciałaby przyjechać do Polski?