samba

  samba

  Żegnamy wakacje gorącymi brazylijskimi rytmami :) Na dobry początek dnia na naszym dachu zagrał i zaśpiewał Amilcar Batista Cruz. Jak Wam się podoba jego "Sambalada"?

  Karnawał w Rio de Janeiro zaczyna się dopiero za miesiąc, ale my świętujemy już dziś. Na scenie Dzień Dobry TVN kolorowe, seksowne tancerki i... gorąca atmosfera! Umiecie tańczyć sambę? Tych ruchów chyba nie powtórzycie!

  Brazylia to z jednej strony gorące plaże i samba, a z drugiej - fawele i bieda. O swoim życiu za oceanem opowiedziała w Dzień Dobry TVN Hania Zborowska Neves, córka znanego aktora Wiktora Zborowskiego. Jak rodzice zareagowali, kiedy postanowiła wyjechać na stałe do Brazylii? Często ją odwiedzają? Jak to się stało, że została Konsulem Honorowym RP w mieście Fortaleza w Brazylii? Czym się zajmuje jako konsul? Czy jest coś, co ją bulwersuje w Brazylii?

  W Brazylii zaczyna się Mundial i z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN tancerki, które zatańczyły brazylijską sambę. Marcina Prokopa też poniosło :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wyjątkowy pokaz samby. Tancerze Magia do Samba & Danca Brasil zaprezentowali klasyczną sambę. Wszystkiego najlepszego w 2014 roku!