Ryszard Rynkowski

  Ryszard Rynkowski

  Informacje dotyczące problemów ludzi znanych cieszą się ogromną popularnością. Ostatnio wszyscy mogliśmy usłyszeć o problemach Ryszarda Rynkowskiego, wcześniej cała Polska pasjonowała się wydarzeniami z udziałem Daniela Olbrychskiego, Borysa Szyca czy Dariusza Krupy. Na pytanie, dlaczego te informacją są tak bardzo pożądane odpowiedzieli chińscy naukowcy, którzy ustalili, że osoby zapoznające się z treściami dotyczącymi problemów gwiazd odczuwają bardzo dużą satysfakcję porównywalną z wygraną na loterii. O komentarz do tych badań poprosiliśmy Tatianę Mindewicz-Puacz i Katarzynę Montgomery.

  Paulina Hebel, młoda utalentowana uczestniczka jednego z programu typu talent show poważnie zachorowała. Ma guza mózgu. Przeszła skomplikowaną operację, a dalsze skuteczne leczenie możliwe jest tylko poza granicami kraju. Dlatego znani muzycy zaangażowali się w akcję charytatywną na rzecz Pauliny. Na naszej scenie, z piosenką "Pokonać każdy mur", wystąpił m.in. Mariusz Totoszko.

  Czy badania genetyczne rzeczywiście mogą być podstawą do ustalenia optymalnej diety? Czego jeszcze możemy się dowiedzieć z tego typu badań, ile one kosztują i jak powinna wyglądać konsultacja wyników takich badań? O badaniach DNA rozmawialiśmy z dr Anetą Górską-Kot. Czy Waszym zdaniem takie badania mają sens?

  A jutro w Dzień Dobry TVN: dlaczego tyjemy na zimę i jak domowymi metodami zrobić sobie paznokcie, jak od manicurzystki? W programie także Ryszard Rynkowski o tym, co teraz najbardziej porusza jego serce, a Magda Gessler zrobi rewolucję! Zapraszamy na jedyny wywiad telewizyjny z Jackiem Whitem. Czy to prawda, że mama kazała mu wrócić z Karkowa z polską żoną?

  Ten związek przypomina stare dobre małżeństwo. Matką chrzestną jest Stanisław Sojka. To Jacek Cygan wymyślił Ryszarda Rynkowskiego - takiego jakim jest teraz. Jak się poznali i co ma w z tym wspólnego Miles Davis? Jak wygląda proces twórczy dwóch zdolnych artystów? Jaka jest historia ich wspólnego i chyba największego przeboju "Wypijmy za błędy? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana.

  Na scenie Dzień Dobry TVN niespodzianka! Wystąpiła na niej Dorota Gardias. Nie po to, aby przedstawić prognozę pogody, ale aby zaśpiewać utwór Ryszarda Rynkowskiego "Mamo, brak mi słów". A to wszystko z okazji Dnia Matki.

  W studiu Dzień Dobry TVN, o swoim nowym życiu opowiedział Ryszard Rynkowski. Dlaczego postanowił wyprowadzić się z Warszawy i czy nie brakuje mu adrenaliny i tempa życia gwiazdy show-biznesu? Co jest teraz dla niego najważniejsze i co sądzi o programach „talent show”?

  YES'T festiwal służy integracji osób niepełnosprawnych z pełnosprawną widownią. Swoją obecnością uświetnili go same tuzy: Ryszard Rynkowski, Zbigniew Zamachowski, Monika Kuszyńska oraz Kuba Badach.

  Ryszard Rynkowski obchodził dziś swoje 60. urodziny. Pamiętaliśmy o jego święcie i przygotowaliśmy dla muzyka wystrzałową niespodziankę! Zobacz jaką! A wszystko to przy akompaniamencie utworu "Leżę sobie".