rolowanie

  rolowanie

  Przykurczone mięśnie sprawiają nam ból. Możemy się go pozbyć za sprawą tzw. rolowania. Jest wygląda masaż wałkiem? O tym w Dzień Dobry TVN trenerzy: Joanna i Dariusz Brzezińscy.

  Kinga Burzyńska odwiedziła plan serialu "Prawo Agaty", by spotkać się tam z Darią Widawską i Tomaszem Karolakiem, czyli serialową Dorotą Gawron i jej mężem Wojciechem. Po co Wojciech Gawron pojechał do Londynu? Dlaczego Dorota nie mogla się z nim skontaktować? Czy Tomasz Karolak pisał kiedykolwiek listy miłosne, Daria Widawska dostawała je od swoich adoratorów?

  O homeopatii, marzeniach sennych i babci. Natasza Urbańska przetłumaczyła swoją piosenkę. Tekst zamieściła na swoim profilu na Facebooku. Wreszcie dowiedzieliśmy się o czym jest piosenka "Rolowanie". :)

  Dlaczego niektóre kobiety wiążą się z żonatym mężczyzną? Czy każda kochanka liczy na to, że jej ukochany zostawi dla niej żonę? Co kochance daje związek z żonatym mężczyzną? Gościem Dzień Dobry TVN był psycholog Piotr Mosak. Czy zdecydowałabyś się być tą drugą?

  Cezik wziął się za "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej i "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie jak przerobił te dwie piosenki! Agnieszce Jastrzębskiej tak się to spodobało, że aż się popłakała. A Anna Mucha urodziła syna. To drugie dziecko aktorki. Jak syn Muchy będzie miał na imię?

  "Mógłby nie być Joe, mógłby być Józiem, ale Józio mniej pasuje do takiej piosenki niż Joe"- tak komentuje tekst do utworu "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej prof. Jerzy Bralczyk. Dworują nie tylko z warstwy tekstowej piosenki, ale i z samego teledysku. Wszyscy się zastanawiają: czy to pastisz, satyra, krotochwila, a może dytyramb sławiący imprezowanie? W studiu Dzień Dobry TVN "Rolsy", bo taki pseudonim przylgnął do Nataszy i Janusza, zdradzili kto jest autorem piosenki "Rolowanie" oraz o czym jest utwór, a Filip Chajzer odkrył, gdzie znajduje się armatura i kafelki z teledysku Nataszy Urbańskiej.