Robert Lewandowski

  Robert Lewandowski

  Robert i Anna Lewandowscy pojawili się na gali Globe Soccer Awards 2020. Podczas wydarzenia odbywającego się w Dubaju piłkarz odebrał prestiżową nagrodę, a jego podobizna została wyświetlona na Burj Khalifa, czyli najwyższym budynku na świecie. Z tej okazji polska power couple zdecydowała się na świetne kreacje, którymi przyćmiła samego Cristiano Ronaldo i jego partnerkę, Georginę Rodriguez.

  Robert Lewandowski nie zagra w meczu towarzyskim Polska - Ukraina. - Damy odpocząć najbardziej eksploatowanym piłkarzom - powiedział selekcjoner reprezentacji, Jerzy Brzęczek. Mamy też doskonałą wiadomość dla fanów Lewego - otóż piłkarz otrzymał w tym roku Złotą Piłkę i to nie byle jaką, bo zrobioną z bardzo popularnych klocków. Twórcą trofeum jest Quebonafide.

  Ledwo otrząsnęliśmy się po ostatnich sukcesach Roberta Lewandowskiego, a piłkarz już zdążył przygotować dla nas kolejną niespodziankę. Władze Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie poinformowały na Facebooku, że kapitan reprezentacji Polski obronił pracę magisterską. I to w jakim stylu!

  Mężowie, bracia, przyjaciele i znajomi - wszyscy panowie obchodzą właśnie swoje święto. 30 września jest okazją do tego, by panie zrewanżowały się im za o wiele popularniejszy Dzień Kobiet. W sieci zaroiło się więc od uroczych zdjęć z życzeniami i wyrazami miłości. Jak Dzień Chłopaka obchodzą polskie gwiazdy?

  Na antenie TVN zadebiutował "Kosmiczny Wykop" - animacja, której głównym bohaterem jest Robert Lewandowski, nasza gwiazda piłki nożnej. To film przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Piłkarz obejrzał go razem ze swoją starszą córeczką Klarą. Rodzinny moment uchwyciła na fotografii Anna Lewandowska. To naprawdę rozczulający widok!

  Złota Piłka to najwyższe odznaczanie w piłkarskim świecie. Od wielu lat trofeum trafiało na zmianę do dwóch piłkarzy - Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego. Z jednym wyjątkiem - w 2018 roku nagrodę odebrał Luka Modrić. Zagraniczne media donoszą, że w tym roku największe szanse na zdobycie statuetki ma napastnik Bayernu Monachium, Robert Lewandowski.