Robert Kubica

  Robert Kubica

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Natalię Kowalską, kierowcę wyścigowego oraz jej podopiecznych. Czy ten sport jest rzeczywiście niebezpieczny? Co czują rodzice, kiedy ich dzieciaki pędzą na torze wyścigowym z prędkością ponad 100 km/? Czy podczas treningów zdarzają się wypadki? Jakie trzeba spełnić warunki, by zostać kierowcą rajdowym?

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN przedszkolaki, które jeżdżą 120 km na godzinę - zobaczcie jak Natalia Kowalska - Polka w Formule 2 szuka następcy Roberta Kubicy. Następnie: co by było, gdyby na jeden dzień zabrakło internetu? Filip Chajzer sprawdza, czy współcześni nastolatkowie potrafiliby skorzystać z „analogowej” encyklopedii. A na koniec Piotr Lato w „klimatycznym” muzycznym nastroju. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Wygląda na to, że Robert Kubica będzie miał godnego następcę. To 10-letni Mateusz Lenart z powodzeniem ściga się na torach kartingowych. Niedawno wygrał Mistrzostwa Europy. Młodego mistrza, jego rodziców - Joannę i Marcina Lenartów oraz siostrę Lenę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Mateusz powiedział nam, co "kręci go" w gokartach. Jakie umiejętności, zdobyte podczas treningów, wykorzystuje w szkole? Czy jazda na gokartach to drogi sport?

  8-letni Tymek Kucharczyk osiąga wielkie sukcesy w kartingu. Jego opiekunowie i rodzice wieszczą, że będzie kiedyś jak Robert Kubica - zdobywał największe tory wyścigowe świata. Tymek Kucharczyk był gościem Dzień Dobry TVN razem ze swoją rodziną. Marzy mu się Formuła 1. I nie jest to marzenie nie do spełnienia...

  Bądźcie z nami w najbliższą sobotę, a w programie: artysta w każdym calu i nutce! Tylko u nas: pióra, spinki i szafa pełen partytur... Mistrza Maksymiuka. Następnie: czy uroda jest gwarancją sukcesu? Saszan – o kompleksach współczesnych nastolatek. Poznacie też następcę Roberta Kubicy, a Olga Borys będzie krzątać się po naszej kuchni. Zapytamy też Kamila Durczoka, Wojciecha Kuczoka i Krzysztofa Respondka o to, dlaczego Ślązacy są z siebie dumni. W programie także: Benedict Cumberbatch o zbliżających się Oscarach. Na naszym czacie zasiądzie Madox. Zapraszamy o 8:30 w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  „Jack Strong" to biografia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. Dagmara i Patrick zagrają pracowników amerykańskiej ambasady. Patrick będzie grał także po polsku. Nad tekstem podobno pracował razem z Dagmarą. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy małżeństwo Wilsonów.

  Kubica znów wygrywa! Tydzień temu nie zostawił nawet cienia szans konkurentom i wygrał rajd Citta di Bassano. To dla Roberta Kubicy jeden z elementów bardzo trudnej rehabilitacji po wypadku sprzed kilkunastu miesięcy. - Do stuprocentowego zdrowia nigdy nie dojdę - powiedział nam Kubica po rajdzie. W jakiej jest teraz formie? Jakim samochodem jeździ? Czy wróci na tor Formuły 1? Zobacz, co powiedział Dzień Dobry TVN Robert Kubica.

  Po długiej przerwie, spowodowanej wypadkiem, Robert Kubica wziął udział w rajdzie - czy to oznacza, że nasz rodak wraca do wyścigów i znów będziemy mogli oglądać go na torach F1? W studiu Dzień Dobry TVN o powrocie Roberta Kubicy rozmawialiśmy z kierowcami rajdowymi: Leszkiem Kuzajem i Michałem Kościuszko.

  Tegoroczna maturzystka, kartingowa Mistrzyni Polski. Pierwsza i jedyna kobieta w Kadrze Narodowej Polskiego Związku Motorowego - Małgorzata Rdest. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o pasji, o uczestnictwie w Formule 1 oraz o przełamywaniu stereotypów.