Robert Kozyra

  Co słychać u byłego jurora "Mam Talent" Roberta Kozyry? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Robert przyznał, że obecnie ma więcej czasu dla siebie, od czasu do czasu produkuje też piosenki. Na czym konkretnie polega ta praca? Co robi w Londynie? i jak to się stało, że zajął się biżuterią?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: jak sobie nie dać wykręcić numeru? Na naszym czacie ekspert o sms-ach, niezidentyfikowanych numerach oraz aplikacjach, które mogą powiększać telefoniczny rachunek. W programie także: prawdziwy anioł i piękna historia o ojcowskiej miłości - poznajcie Adama Anioła, który najpierw walczył o syna, a teraz samotnie go wychowuje. A na koniec: co robił, kiedy nie było go widać w mediach? Robert Kozyra o porażkach i sukcesach, które pomagają osiągnąć zawodowy szczyt. Zaczynamy o 8.00.

  Zazwyczaj stoi w cieniu gwiazd, dla to od niego w dużej mierze zależy ich sukces. Jest dla swoich podopiecznych psychologiem, organizatorem, negocjatorem i przyjacielem. O blaskach i cieniach pracy agenta gwiazd rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z właścicielką agencji modelek Lucyną Szymańską, producentem teatralnym i właścicielem agencji aktorskiej Jerzym Gudejko oraz dziennikarzem Robertem Kozyrą.

  Pierwszy raz zadzwonił do niego na plan programu Mam Talent. Potem były dalsze uporczywe telefony. W grudniu sąd wydał wyrok na stalkera Roberta Kozyry. Skazano go na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Sąd wydał również zakaz zbliżania się na odległość 10 metrów. W studiu Dzień Dobry TV Robert Kozyra opowiedział, jak wygląda walka z psychofanem. Towarzyszył mu Piotr Kaszewiak, adwokat i rzecznik prasowy Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi. Jak potraktowała go polska policja? Kim okazał się jego stalker?

  Ile osób tuż po rozstaniu słuchało smutnych piosenek, które zamiast pomóc dołowały jeszcze bardziej? Zapewne wielu z nas. Dlaczego to robimy? Które piosenki najczęściej wybieramy w takich chwilach? Czy wybierając piosenkę "na rozstanie", kierujemy się jej słowami, czy raczej melodią? O fenomenie tych utworów rozmawiali: prowadząca Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska i dziennikarz Robert Kozyra. Macie swoją ulubioną piosenkę "na rozstanie"?

  Zapraszamy na poranek z Dzień Dobry TVN! Poznamy utalentowanego 25-latka, który uznawany jest za jednego z najlepszych na świecie iluzjonistów. Robert Kozyra zdradzi, których piosenek słuchają kobiety, by leczyć serce po rozstaniu. Ewa Chodakowska wraz z mężem pokaże, jakie błędy popełniamy najczęściej podczas ćwiczeń na plaski brzuch. W Dzień Dobry TVN zajmiemy się też kontrowersjami wokół walk dzieci w klatkach. Bądźcie z nami punktualnie o 8:00!

  Ile razy zdarzyło się Wam kilkakrotnie usłyszeć piosenkę, która jest przebojem, a Wy macie problem z przypomnieniem sobie jej tytułu i nazwiska wykonawcy? Założymy się, że nie raz. Nie przejmujcie się - problem z tym mają także dziennikarze muzyczni. W Dzień Dobry TVN wiedzę Roberta Kozyry i Marii Szabłowskiej sprawdzała Jolanta Pieńkowska. A może Wy zgadniecie, co zaśpiewała prowadząca Dzień Dobry TVN? Jak jej śpiew ocenił Robert Kozyra?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Michała Żebrowskiego, Małgorzatę Sochę, Piotra Fronczewskiego, Piotra Gąsowskiego, Krzysztofa Kowalewskiego, o to, czy mężczyźni się z sobą dogadują? Co ich dzieli, a co łączy?

  Zespół The Friends zdobył I miejsce w Przeglądzie Zespołów Krośnieńskich oraz I Nagrodę publiczności podczas IX edycji Galicja Blues Festival 2012. Panowie przyciągają uwagę widowni - szczególnie płci pięknej :) Na naszej scenie wykonali cover Tutti Frutti. Podoba się Wam?

  Gościem Dzień Dobry TVN była Aimee Mullins, która ma na koncie złote medale olimpijskie, współpracę z najlepszymi projektantami mody i role filmowe. Magazym "People" zaliczył ją do grona 50 najpięknieszych ludzi świata. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że Aimee Mullins od drugiego roku życia porusza się za pomocą protez. Co sprowadza modelkę do Polski?

  Wirus, wstydliwa przypadłość, choroba zakaźna, hobby, a może styl życia? Czym jest FOMO i czy nasi goście go „mają"? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Robert Kozyra, Maria Seweryn oraz psycholog i socjolog Joanna Heidtman.

  Znamy już nominacje do tegorocznych "Telekamer". W studiu DzieńDobry TVN gościliśmy dziś nominowanych do telekamer: Roberta Kozyrę, Michela Moran i Marcina Perchucia oraz Katarzynę Madey redaktor naczelną Tele Tygodnia. Jak wybiera się kandydatów do nagród i jak nasi goście odbierają nominację do Telekamer?

  Okazuje się, że gwiazdy wcale najwięcej nie zarabiają na sprzedaży swoich płyt. Najbardziej lukratywne są kontrakty reklamowe. W jaki sposób gwiazdy zarabiają coraz to większe pieniądze rozmawiali w studiu Dzień Dobry TVN: Robert Kozyra oraz manager gwiazd Filip Mecner.

  Kamerę Dzień Dobry TVN, za kulisy finałowego odcinka 5. edycji "Mam Talent", zabrała Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jak do programu przygotowywali się Prokop i Hołownia, jak stresowali się uczestnicy tuż przed występem i co Robert Kozyra myśli o koleżankach z jury!

  Wczoraj poznaliśmy kolejnych finalistów programu „Mam Talent”. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół Multi Visual, czyli zwycięzców drugiego odcinka. Ile czasu zajęły im przygotowania do sobotniego występu? Gościem był także wokalista Bartłomiej Grzanek, kolejny uczestnik programu, który trafił do finału.

  To już piąta edycja programu, dzięki któremu na muzycznym firmamencie naszego kraju świecą takie gwiazdy jak: Kamil Bednarek czy Piotr Lisiecki. W ostatnim odcinku jury wyłoniło kolejną, szczęśliwą czterdziestkę uczestników, którzy staną w szranki o sławę, chwałę i 300 tysięcy złotych. Już o godzinie 20.00 pierwszy półfinał na żywo. O tym, czego możemy się spodziewać opowiedzieli ci, którzy trzymają w rękach los tych, którzy „mają talent” - Robert Kozyra, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

  Aby być kontrolerem ruchu lotniczego trzeba mieć stalowe nerwy i serce jak dzwon. To jeden z najbardziej stresujących zawodów. Jeden z kontrolerów powiedział, że, częściej bywa na pogrzebach kolegów niż na przyjęciach z okazji ich przejścia na emeryturę. O tym, dlaczego coraz to młodsze osoby mają zawał mięśnia sercowego oraz jak zapobiegać chorobom układu krążenia, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z kardiologiem prof. Zbigniewem Gaciongiem.

  Zanim zasiadł w fotolu jurora "Mam talent" o jego trudnym charakterze krążyły legendy. Program pokazał jednak, że "nie taki diabeł straszny jak go malują", a sam Kozyra okazał się miłym i czarującym człowiekiem. Czy to tylko wykreowany dla potrzeb programu wizerunek? Dlaczego Kozyra jest taki łagodny w "Mam talent"? - Taki sposób rysowania się w telewizji chamstwem już mija. Jeżeli codziennie jesz pomiodorową, to masz tego dosyć - mówił w Dzień Dobry TVN Robert Kozyra. Co robi, gdy uczestnik "Mam talent" irytuje go? Jak sypia, dlaczego go nosi i czego mu najbardziej brakuje?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, czy Dawid Woliński naprawdę wziął ślub i próbowała dociec, gdzie znajduje się tajemnicza wyspa Roberta Kozyry oraz czy jest bezludna? Jak odpoczywa Robert i co się wydarzy w kolejnych odsłonach „Mam Talent”?

  Czy Robert Kozyra, Maryla Rodowicz, Rafał Królikowski, Anna Samusionek, Dawid Woliński kolekcjonują dzieła sztuki? A może ściany ich domów ozdabia Vincent van Gogh, Rubens, Edward Hopper, Andrzej Wróblewski, Frida Kahlo lub pop-artu David LaChapelle bądź autor figur niemożliwych Maurits Cornelis Escher? O to nasze gwiazdy zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już 1 września rusza piąta edycja "Mam Talent". Program bije wszelkie rekordy popularności. Prowadzący to nadal Marcin Prokop i Szymon Hołownia, a jury wciąż w tym samym składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Robert Kozyra. Ten ostatni w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział czym zaskoczy Was kolejna odsłona programu oraz jak pracuję się z silnymi kobietami.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska uważnie śledziła castingi do programu oraz jego uczestników. Kto wydał się naszej dziennikarce najciekwaszy, kto najoryginalniejszy, a kto najbardziej ekscentryczny? Kim nie chce być Robert Kozyra, za czym tęskni Agnieszka Chylińska?

  Hejter, czyli osoba nienawidząca ludzi znanych. Najczęściej swoje "gorzkie żale" wylewa na forach internetowych i w komentarzach w internecie, gdzie zaczyna się i kończy jego odwaga cywilna. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Roberta Kozyrę, który był obiektem ataków hejterów oraz adwokata Martę Banaszczyk-Żołędziowską. Jak, i czy w ogóle, walczyć z hejterami?

  Miniony rok należał do Roberta Kozyry, który zajął miejsce Kuby Wojewódzkiego w jury programu Mam Talent. Ile kosztował go sukces? Z Robertem Kozyrą rozmawialiśmy Dzień Dobry TVN o jego roli w show-biznesie.

  Agnieszka Jastrzębska zapytała Katarzynę Glinkę, aktorkę w stanie błogosławionym, czy planuje urlop macierzyński, czy - jak głoszą plotki - wraca od razu do pracy? Czy Michał Żebrowski postanowił pogodzić dwie wielkie indywidualności świata show-biznesu Kubę Wojewódzkiego i Roberta Kozyrę?

  Marcin Tyszka opowiedział reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o swoim pierwszym spotkaniu z Cindy Crawford, a Robert Kozyra o nowym filmie o Lechu Wałęsie. Dlaczego juror "Mam talent" zdecydował się wziąć udział w tym projekcie?

  Co Robert Kozyra sądzi o polskim show-biznesie, a co Katarzyna Zielińska o zazdrości swojego partnera o Rafała Maseraka? Tego dowiedziała się i nie omieszkała nam zdradzić reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zobacz, co działo się za kulisami pierwszego odcinka na żywo czwartej edycji "Mam talent"! Była tam nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska. Kto zastępuje Roberta Kozyrę na próbach? Dlaczego "Mam talent" to dla Agnieszki Chylińskiej relaks? Czy Kozyra i Chylińska wystąpią w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? I wreszcie, kto jest tzw. szarą eminencją popularnego show?

  Już w sobotę 22 października rusza I odcinek na żywo czwartej edycji programu „Mam Talent”. Tylko czterdzieści z tysięcy uczestników castingów mogło dostać się do półfinałów. Jury, po ciężkich obradach, podjęło decyzję. Już wiemy, kogo zobaczymy w programach na żywo! W Dzień Dobry TVN pokazaliśmy to, czego nie pokazały kamery "Mam Talent".

  Robert Kozyra oprowadził Kingę Burzyńską po Londynie. Oboje podążyli śladami filmu "Notting Hill". Juror " Mam talent " zdradził naszej dziennikarce, ile schudł i co go do tego zmotywowało, a także gdzie uwielbia jeść w Londynie, co znaczy stojący policjant przed domem Margaret Thatcher i jak stał się " łącznikiem" pomiędzy widzami a uczestnikami programu "Mam Talent".