reporter

    reporter

    Reportaż "Piżamki" opowiadający o warunkach, jakie panują na oddziale leczenia nerwic Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie, wstrząsnął całą Polską. - Upokorzenie jest tylko jednym elementem kary, drugi polega na psychicznym znęcaniu się nad dzieckiem - pisze autor Janusz Schwertner. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl dziennikarz opowiedział o kulisach powstawaniu materiału oraz o trudnych momentach.

    Rafał Poniatowski - wieloletni dziennikarz i reporter TVN oraz TVN24 - nie żyje. Walczył z nowotworem. Zmarł w wieku 48 lat. - Lekarze onkolodzy twierdzą, że jestem przykładem na to, że medycyna nie zna odpowiedzi na wiele pytań - mówił w 2018 roku w Dzień Dobry TVN.

    Przedłużający się lockdown i znikoma pomoc państwa pogłębiają kryzys w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Właściciele wielu restauracji i pensjonatów nie mogą zarabiać, a wciąż ponoszą wysokie koszty utrzymania swoich biznesów. Część z nich, zmuszona sytuacją, wyprzedaje elementy wyposażenia swoich lokali. Na ile starczy im pieniędzy, które na tym zarobią? I czy ktoś będzie chciał kupić tak specyficzny sprzęt?

    W Ameryce Południowej spędził pięć lat. Reporter, podróżnik i fotograf podążył białym kokainowym szlakiem. Dlaczego zdecydował się na tak ryzykowną podróż? Czy grożono mu śmiercią? Jakie było najdziwniejsze pytanie jakie usłyszał w Ameryce Łacińskiej? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Łukasz Czeszumski. Jak udało mu się przeżyć?