Rafał Brzozowski

  W Dzień Dobry Wakacje odbyła się premiera telewizyjna najnowszego singla Rafała Brzozowskiego "Już wiem". Jakie są jego plany na najbliższy czas? Rafał wystąpi na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017. Co zaśpiewa na scenie? A jak planuje wypocząć w te wakacje? I dlaczego odstawił cukier?

  Z okazji Dnia Wędkarza zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN miłośników łowienia ryb - aktorów: Laurę Łącz, Tomasza Stockingera i Karola Strasburgera oraz muzyka Rafała Brzozowskiego. Co ich pasjonuje w tym zajęciu? Co wędkarstwo ma wspólnego z polityką? ;)

  Rafał Brzozowski z towarzyszeniem orkiestry pod kierownictwem Krzysztofa Herdzina nagrał album, na którym znalazły się znane przeboje z lat 60 i 70. Niektóre piosenki wokalista zaśpiewał solo, a inne w duetach - m.in. z Ireną Santor i Zbigniewem Wodeckim. Zaproszenie Rafała przyjął również Matt Dusk. O tym jak doszło do współpracy panowie powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Janet Jackson w wielu 50 lat urodziła pierworodnego syna. Andrzej Piaseczny wydaje nową płytę, a Filip Chajzer będzie prowadził program o piersiach i miesiączkach. Czy 2017 będzie dobrym rokiem dla gwiazd? Kogo Janusz Panasewicz i Rafał Brzozowski zabierają za kulisy koncertów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiały się podczas sylwestrowej zabawy w Warszawie "Hello 2017!".

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Rafał Brzozowski zaśpiewał swój świąteczny hit: "Za chwilę przyjdą święta". Zaśpiewajcie razem z nim! Piosenka tak spodobała się Ani Kalczyńskiej, że zaczęła do niej tańczyć razem z naszym Św. Mikołajem i Andrzejem Sołtysikiem.

  Kto nie zna takich przebojów świątecznych, jak Last Christmas zespołu Wham!, czy All I Want For Christmas Is You w wykonaniu Mariah Carey? Czy te dwie piosenki znalazły się w najlepszej trójce hitów bożonarodzeniowych wybranych przez słuchaczy radia RMF Classic. O tym gość Dzień Dobry TVN: Magda Miśka-Jackowska z RMF Classic. Obok niej usiadł wokalista Rafał Brzozowski. Która świąteczna piosenka jest jego ulubioną?

  Czy można przewidzieć, że dana piosenka będzie hitem? O receptę na sukces w branży muzycznej oraz o to, czym są "writing campy" zapytaliśmy czołowych polskich wokalistów i muzycznych producentów.

  Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc w Europie pod względem liczby pokoi przypadających na osobę. Filip Chajzer postanowił sprawdzić jak sytuacja wygląda w rzeczywistości. A nasi goście: Rafał Brzozowski, Michał Kempa i Jan Kuroń opowiedzieli o swoich perypetiach mieszkaniowych. Jak sytuacja wygląda u Was? Ile pokoi przypada na osobę w waszym mieszkaniu?

  Jeśli ktoś chciałby spotkać Rafała Brzozowskiego, to powinien wybrać się na Mazury. To właśnie tam piosenkarz przyjeżdża, aby złapać trochę oddechu. Katarzynie Jaroszyńskiej pokazał swoje ulubione miejsce niedaleko Giżycka. Dziennikarka Dzień Dobry TVN mogła się przekonać, jak artysta spędza swój wolny czas.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN będziemy improwizować, czyli jak naprawdę miały wyglądać kultowe sceny filmowe. Następnie: Edyta Górniak o mijających miesiącach i nadchodzących wakacjach. Rafał Brzozowski "sielsko-anielsko" na Mazurach, a Izabela Dąbrowska - mistrzyni drugiego planu - u nas na pierwszym planie.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Rafał Brzozowski - piosenkarz znany z takich przebojów, jak: Magiczne Słowa i Tak Blisko. Nie wszyscy jednak wiedzą, że artysta ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie i jest zapalonym sportowcem. I właśnie o tej pasji rozmawiał z nim Marcin Meller.

  Drugi raz, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, goście Dzień Dobry TVN: Sarsa, Margaret, Kasia Popowska, Pamela Stone, Antek Smykiewicz i Rafał Brzozowski postanowili połączyć siły i nagrać wspólną płytę „Gwiazdy po kolędzie”. Powiedzieli nam, na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży tego albumu i kiedy zagrają wspólny koncert.

  Wszystkich fanów zapraszamy na spotkanie z: Sarsą, Margaret, Kasią Popowską, Antkiem Smykiewiczem, Rafałem Brzozowskim i Pamelą Stone! W sobotę, 12 grudnia, będziecie mogli dostać autograf, zrobić sobie "selfie" i porozmawiać ze swoim idolem! Zaczynamy o 8.30! Czekamy na Was!

  Sarsa, Margaret, Rafał Brzozowski i Antek Smykiewicz i Kasia Popowska, popularni obecnie wokaliści spotkali się w studiu, by wspólnie nagrać kolędy i świąteczne piosenki. Po co to robią? I jak im się współpracowało?

  Czy wokalista planuje zaręczyny? I czy wybrał już odpowiedni pierścionek? Rafał Brzozowski w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN przyznał, że ma z tym mały problem. Dlaczego? Wokalista dodał też, że liczy na radę Agnieszki Jastrzębskiej.

  Prosto ze sceny Dzień Dobry TVN, poranną dawkę energii, zaserwowali nam: Rafał Brzozowski i Ferid Lekhdar! Posłuchajcie utworu "Ribidibi" - wpada w ucho? :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN Rafał Brzozowski zaśpiewał swój przebój "Za mały świat". Utwór pochodzi z jego pierwszego albumu "Tak blisko", który zyskał status platynowej płyty. Podoba się Wam ta piosenka?

  Przed nami kolejny odcinek programu "Mamy Cię!". Tym razem ofiarą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni padł Rafał Brzozowski. Jakie towarzyszyły mu emocje, kiedy był wkręcany? Jak zazwyczaj reaguje na sytuacje stresowe? Czy obraził się za kawał, który przygotowali mu kolega i prowadzący "Mamy Cię!"? Całość będzie można zobaczyć dzisiaj o 20.00.

  Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam: niebanalnego partnera, szczodrego szefa, wielofunkcyjnego robota, który nie tylko wypierze, ugotuje, ale i wysprząta oraz bardzo, ale to bardzo grzecznych dzieci. Wiele szcześcia i zdrowia! :) Rafał Brzozowski przygotował dla Was niespodziankę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Rafał Brzozowski i jego najnowszy singiel - "Kto". Jak Wam się podoba?

  Sezon studniówkowy w pełni! Filip Chajzer dowiedział się jak należy się ubrać, co trzeba mieć ze sobą i jak dojechać na na studniówkę ! A Tomasz Karolak, Anna Maria Wesołowska i Rafał Brzozowski, w studiu Dzień Dobry TVN, wspominali swoje bale studniówkowe. Jak wyglądała Wasza studniówka, odbywała się w sali gimnastycznej czy na sali balowej hotelu, jak ją wspominacie?

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: duży Żyła ocenia, jak skacze mała Żyłka. Oprócz tego, filmowa żona o tej prawdziwej żonie genialnego Stephena Hawkinga. W programie także miłość, muzyka i wspólna pasja - Maria Sadowska z mamą, a na koniec sędzia Anna Maria Wesołowska, Tomasz Karolak oraz Rafał Brzozowski o dniu, w którym weszli w dorosłość. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Rafał powraca z nową płytą „Mój Czas”. Premiera odbyła 30 września. Pierwszym zwiastunem albumu był utwór "Magiczne Słowa" - cover przeboju grupy ZIYO. Teraz artysta prezentuje drugi singiel - „Linia czasu”. Na scenie Dzień Dobry TVN – premiera telewizyjna utworu.

  Pogodynek Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak wybrał się do Ustronia. Tam czekało na niego spore wyzwanie - spotkał się z dzikim, groźnym... Reaganem, który nie przepada, kiedy się go głaszcze. Kim jest Reagan? Na co jeszcze natknął się Bartek?

  Nasi goście: Radek Liszewski, Rafał Brzozowski i Igor Herbut podjęli wyzwanie które im rzuciliśmy i, w przebraniach, wcielili się w ulicznych muzyków. Czy ktoś ich rozpoznał, ile pieniędzy zebrali i jak podobało im się to doświadczenie?

  Rafał Brzozowski szykuje kolejną płytę. Do kogo będzie adresowana? Co trzeba zrobić, aby pojechać z piosenkarzem na Majorkę, gdzie będzie nagrywany teledysk do jednej z nowych piosenek?

  W sobotę z Dzień Dobry Wakacje: poranna kawa z Rafałem Brzozowskim! Opowie nam o swoich planach na resztę wakacji. Następnie: David Bowie - ikona popu, ekscentryk i artysta nie z tego świata. A na koniec: Tomasz Karolak na planie bollywoodzkiej komedii zdradza o czym marzył całe życie. Bądźcie z nami jutro od 8:30!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Rafał Brzozowski zaśpiewał swoją najnowszą piosenkę "Magiczne słowa". Lubicie muzykę pop?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: kulisy największego transferu w polskim footballu, czyli Robert Lewandowski w najlepszej drużynie świata. Podglądani przez własne laptopy - jak uchronić się przed wirtualnym włamaniem? W programie także: na planie nowego teledysku Margaret. Ponadto: Jerzy Owsiak i Edyta Herbuś przed Wielkim finałem WOŚP. Zapraszamy od 8.00.