Radzimir Dębski

  Radzimir Dębski

  Radzimir Dębski poleciał do Nairobi, aby poprowadzić warsztaty z tamtejszymi dziećmi. Kompozytora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby opowiedział nam o swojej wyprawie. Skąd się wziął w Kenii? Jak się dogadywał z młodymi muzykami? Dlaczego "ciągle szczęnę miał na ziemi"? :)

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, jakie plany mają na Wielkanoc: Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko, Radzimir Dębski i Paweł Małaszyński. Jak myślicie, jak Piotr Kraśko radzi sobie w kuchni? :)

  Radzimir Dębski pracuje nad swoją debiutancką płytą. Niedawno nagrał teledysk do utworu „Record Breaking Laziness” zapowiadającego wspomniany album. Zatańczyli w nim tancerze Justina Biebera. Jest też autorem muzyki do filmu "Sztuka kochania". W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy go o ulubiony rodzaj muzyki, pracę w studiach nagraniowych w Stanach Zjednoczonych i Niemczech oraz proces tworzenia muzyki do filmu. Jak udało mu się namówić do współpracy tancerzy Biebera? Co to jest "serenadowanie"?

  Radzimir Dębski zorganizował domówkę, na której dał popis swoich umiejętności za konsolą. Jak jego występ oceniły obecne na imprezie gwiazdy? Komu Jimek najbardziej zaimponował? I jakie muzyk ma najbliższe plany?

  Producentem nowej płyty Anny Jurksztowicz został jej syn - Radzimir Dębski. Dlaczego zdecydowali się na współpracę? Kto ich do tego namówił? I czy dogadują się w studiu nagraniowym? Jak Radzimir ocenia śpiew swojej mamy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  To najgłośniejszy projekt muzyczny minionego roku. Kompozytor Radzimir Dębski we współpracy z raperem Miuoshem oraz NOSPR połączyli hip hop z muzyką klasyczną. Jak wyglądały przygotowania do koncertu? Czy obawiali się odbioru publiczności? I dlaczego tak rzadko występują?

  Kompozytor, dyrygent i pasjonat motoryzacji salę koncertową zamienił na tor off-road i dołączył do profesjonalnego teamu znanego z udziału w Rajdzie Dakar. Czy Radzimir Dębski pójdzie w ślady Hołowczyca i Małysza? Zobaczcie naszą relację z trasy...

  W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: zobaczymy, jak Mateusz Maga i Kajetan Góra zagrali w amerykańskim filmie. Zdradzimy czego nie wiecie o Januszu Józefowiczu, a Radzimir Dębski zamieni muzykę na kierownicę! Czy pójdzie w ślady Hołowczyca i Małysza? Oni powinni zagrać u Tarantino - w naszym studiu Polscy samuraje, którzy walczą prawdziwymi mieczami. Przebojem podbił serca Polek i nieustannie zadziwia swoje fanki - na naszej scenie i czacie Patryk Kumór. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  Marcin Gortat kolejny raz zorganizował mecz gwiazd. Tym razem jego drużyna będzie rywalizowała z przedstawicielami Wojska Polskiego. Na jaki cel zostaną przekazane pieniądze ze sprzedaży biletów? Kto oprócz Anny Lewandowskiej, Radzimira Dębskiego i Sylwestra Wardęgi wystąpi w zespole Marcina Gortata? Kto pomagał Ani latać nad koszem? Jaką strategię na mecz ma Sylwester "Krasnolud" Wardęga? Dla kogo - według niego - jest koszykówka? Jak się rzuca "spod kiecy"? Na co liczy Radzimir Dębski? Dzięki czemu udaje mu się trafiać do kosza? Z zawodnikami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Radzimir Dębski (aka Jimek) i raper Miuosh współpracują ze sobą od jakiegoś czasu. Ich wspólny koncert w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu uświetni finał tegorocznego Święta Szlaku Zabytków Techniki. Z artystami spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Czy na początku raper obawiał się współpracy z Jimkiem? Jak środowisko raperskie przyjęło projekt Jimka i Miuosha?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Annę Jurksztowicz o przystojnego syna. Do kogo muzyk jest bardziej podobny - do niej czy do ojca Krzesimira Dębskiego? Czy Radzimir miał duże powodzenie u kobiet? I czy wokalistka była zazdrosna, kiedy syn przyprowadzał do domu dziewczyny?

  Z okazji 150-lecia Katowic w Sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia odbędzie się koncert, w którym połączą swoje siły raperzy i muzycy symfoniczni. Za aranżację całości odpowiadał będzie Radzimir Dębski. Jak się czuł dyrygując w tak specjalnym miejscu? Do czego można porównać pracę w gmachu NOSPR? Czy nie obawiał się zestawienia hip-hopu z muzyką klasyczną? Z Radzimirem Dębskim spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Mieszkał tam przez pierwsze 7 lat swojego życia. Teraz odkrył je na nowo. Co najbardziej fascynuje go w tym mieście i co sprawia, że tam właśnie czuje się jak w domu? O latach dzieciństwa spędzonych w Szczecinie i swoich powrotach do tego miasta opowiedział nam Radzimir Dębski.

  Kiedy kompozytor Radzimir Dębski tworzył remix utworu „End Of Time” Beyonce i zaprezentował go na konkursie zorganizowanym przez wokalistkę, nawet nie podejrzewał, że zostanie jego laureatem i że powiadomi go o tym sama Beyonce. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy muzyka i poniekąd Beyonce! Zobacz, o czym rozmawiała piosenkarka z Radzimirem!

  Producent muzyczny i kompozytor Radzimir Dębski wygrał konkurs na remix piosenki Beyonce. Zobaczcie rozmowę piosenkarki z Radzimirem i jego zaskoczenie. Jakiej metamorfozie zostali poddani uczestnicy "You Can dance" tuż przed pierwszym odcinkiem na żywo?