quentin tarantino

  quentin tarantino

  Wczoraj wrócił do Polski, a już dziś rano usiadł na naszej kanapie, żebyśmy mogli mu zadać to pytanie - Marcin Meller: "Jak się dostaje taką robotę?". W najnowszym filmie Quentina Tarantino Rafał Zawierucha wciela się w rolę młodego Romana Polańskiego: "Nawet teraz, jak o tym mówię, mam ciarki. To było coś na zasadzie śmiechu, płaczu, szczęścia, strachu... Rozwinęły się niesamowite emocje. (...) Marzenia mam teraz dużo większe niż miałem. Chcę pracować tam i wiem, że będę tam pracował". Jak wygląda praca na planie Quentina Tarantino?

  "Chcę, żeby moje filmy były mocne, miały w sobie dużo napięcia, niepewności, przemocy (...) lubię też nieoczywisty humor". Z Quentinem Tarantino, reżyserem filmu "Nienawistna Ósemka", rozmawiała Anna Wendzikowska. Dlaczego swój najnowszy film nakręcił przy użyciu analogowych kamer sprzed 50 lat? Czy, jako perfekcjonista, po zakończeniu pracy nad filmem nadal ma ochotę coś w nim poprawić?

  "Nienawistna ósemka" to drugi w karierze western Quentina Tarantino. W filmie zobaczymy między innymi Kurta Russella i Jennifer Jason Leigh. Aktorzy zagrali małżeństwo skute kajdankami. Jak wspominają przygotowania do filmu? Czy dobrze im się razem współpracowało? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jest perfekcjonistą i podobno zwraca uwagę na najmniejsze detale. Z Quentinem Tarantino, bo o nim mowa, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, by porozmoawiać o jego najnowszej produkcji - filmie "Nienawistna ósemka". Tę rozmowę zobaczycie w Dzień Dobory TVN w sobotę, 16 stycznia. Zapraszamy!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: zadamy pytanie, czy można być szczęśliwym non stop - o tym autorka bestsellerów w tym temacie. Następnie spotykamy się z uśmiechniętymi Kurtem Russellem i Jennifer Jason Leigh - jak wpłynęła na nich współpraca z Quentin Tarantino. Oprócz tego - w trosce o zdrowie widzów - recepta na idealne dla naszego kręgosłupa siedzisko w pracy oraz zdradzamy, co się dzieje z naszą dokumentacją medyczną, kiedy zmieniamy przychodnię. Startujemy o 8.00.

  Na ekrany film wchodzi nowy film Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka". Reżyser zaprosił do współpracy swojego ulubionego aktora Samuela L. Jacksona. Jaka łączy ich relacja? Czy mają do siebie bezgraniczne zaufanie? Co daje mu poczucie satysfakcji na planie filmowym? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Po trzech latach od premiery "Django" Quentin Tarantino zrealizował swój kolejny filmowy projekt. Na ekrany kin wchodzi "Nienawistna ósemka". O czym opowiada jego fabuła? Reżyser zaprosił do współpracy takich aktorów jak: Samuel L. Jackson, Kurt Russel, Walton Goggins czy Damian Bichr. Jakie to uczucie dostać zaproszenie do współpracy od samego Tarantino? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Christophem Waltzem przy okazji promocji filmu "Django". Odkrył go Quentin Tarantino. Jak im się współpracuje?

  Najlepszy okres w jego karierze przypada na lata 80. i 90. Przystojny i elegancki policjant z Miami Vice. Tym razem zagrał w najnowszym filmie Quentina Tarantino. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Donem Johnsonem.

  Jest jednym z najbardziej odważnych i utalentowanych reżyserów, ale Quentin Tarantino to również aktor, producent i scenarzysta. Dziennikarka Anna Wendzikowska spotkała się z nim przy okazji premiery jego najnowszego filmu "Django". Czy po nakręceniu tylu filmów wciąż obawia się tego, jak widzowie przyjmą jego produkcję? Czym kieruje się, wybierając aktorów do swoich produkcji? Dlaczego w swoim najnowszym filmie podejmuje tematykę niewolnictwa? - Chcę być reżyserem, na którego kolejny film wszyscy czekają z zapartym tchem - powiedział Wendzikowskiej Tarantino.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Safran wykonała drugi singiel ze swojej debiutanckiej płyty. Piosenka nosi tytuł „Big Wave”, a teledysk do niej powstał w miejscu, gdzie Quentin Tarantino kręcił Kill Bill’a, a Red Hot Chilli Peppers swój klip do Scar Tissue.