pseudokibice

    pseudokibice

    W styczniu na krakowskim Prokocimiu 18-letni Miłosz został napadnięty przez dziesięciu zamaskowanych napastników. Zmasakrowali jego ciało przy pomocy noży, maczet i siekiery. Nieprzytomnego chłopaka zostawili na ulicy, zmarł w ciągu kilkudziesięciu godzin w szpitalu. Z ustaleń policji wynika, że przyczyną ataku były porachunki pseudokibiców. Czy złapano napastników? Skontaktowaliśmy się z ojcem Miłosza, aby zapytać o związki chłopaka z pseudokibicami.

    Po ostatnim meczu w Knurowie doszło do starć kibiców. Jeden z nich dostał gumową kulą w szyję i zmarł. W obliczu incydentu zjednoczeni kibice z całej Polski już trzecią noc oblegają komisariat. Czy metoda jaką zastosowali funkcjonariusze na pewno była słuszna? Dlaczego nie wykorzystano armatek wodnych lub gazu? Czy policja zrobiła wszystko co mogła, by zabezpieczyć mecz? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Jarosław Jabrzyk, reporter programu "Superwizjer" i Jerzy Dziewulski, antyterrorysta.

    Jak działają stadionowe grupy przestępcze? W jaki sposób wygląda rekrutacja do gangów? Dlaczego policja nie radzi sobie z chuliganami? Kim są ludzie, którzy obracają się w gangach stadionowych? i czym są zawody w ustawkach? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Jarosława Jabrzyka, reportera programu "Superwizjer". Na reportaż „Gangsterzy ze stadionu" zapraszamy dziś o 23.30 w TVN.