Przemysław Cypryański

    Przemysław Cypryański

    Olivier Janiak, Przemysław Cypryański i Adrianna Palka od samego rana zachęcali naszych widzów do aktywnego spędzania czasu wolnego. Przy okazji, w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, każdy pokonany przez nas kilometr, przekłada się na realną pomoc potrzebującym. Do dzieła!

    Monika Pyrek, była lekkoatletka i wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i aktor Przemysław Cypryański. Co ich łączy? Zbieranie kilometrów dla dzieci. On jest ambasadorem akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami od pięciu lat, a Monika Pyrek dołączyła do akcji w tym roku. Dziennikarzowi Mateuszowi Hładkiemu opowiedzieli o tym, jak można się przyłączyć do akcji. Kto namówił Monikę Pyrek do zbierania kilometrów?

    Nasz "plażowy inspektor" - Olivier Janiak spotkał się w Dziwnowie z Przemysławem Cypryańskim, który od czterech lat jest ambasadorem akcji "Pomoc mierzona kilometrami". Ile kilometrów ma zamiar pokonać w tym roku?

    To miejsce trzeba zobaczyć bez względu na pogodę. Fizyk Tomasz Rożek wybrał się w podróż do Torunia, miasta Mikołaja Kopernika, w którym znajduje się dom astronoma i planetarium, które jest jedną z największych atrakcji turystycznych Torunia. Co jest największą atrakcją toruńskiego planetarium?