prośba o pomoc

    W psychologii słowo deprywacja oznacza brak zaspokojenia potrzeb, najczęściej psychologicznych. Zwykle ma źródło we wczesnym dzieciństwie. Niekiedy może prowadzić do poważnych zaburzeń. Jakich?

    Dominik Breksa niedawno skończył 18 lat. Miał 8, kiedy uległ tragicznemu wypadkowi, w wyniku którego 35 proc. powierzchni jego ciała zostało ekstremalnie poparzone. Przeszedł już 24 operacje, jednak przed nim jeszcze wiele kosztownych i bardzo bolesnych zabiegów w Stanach Zjednoczonych, bez których nie może żyć i na które nie ma pieniędzy.

    Na zdjęciach Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca, Olga Bołądź, Antek Pawlicki i Adam Fidusiewicz. Gwiazdy zapozowały do niezwykłego kalendarza, który łączy pokolenia i wspiera najmłodszych. O szczytnym celu, jaki im przyświeca, uczestnicy akcji opowiedzieli w naszym programie.

    Beata Olek zwróciła się do pewnej drukarni z prośbą o zniżkę na druk ulotek dla jej niepełnosprawnej córki cierpiącej na autyzm. Odpowiedź prezesa drukarni bardzo zaskoczyła i osobiście dotknęła Panią Beatę. Upokorzona matka chorego dziecka nagłośniła sprawę w sieci. Z jakim odbiorem spotkał się jej apel? Panią Beatę Olek gościliśmy w Dzień Dobry TVN.