prognoza poogdy

    prognoza poogdy

    Weekend przyniesie stabilizację, niestety będzie to dość chłodna, niżowa pogoda z opadami mieszanego typu - od przelotnych opadów deszczu, deszczu ze śniegiem, po sam mokry śnieg i krupę śnieżną. Odczucie chłodu będzie dodatkowo wzmagał porywisty wiatr z zachodu i północnego zachodu.

    W niedzielę w całej Polsce zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 12°C na Suwalszczyźnie do 19°C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu na południu Polski, miejscami pojawią się burze.

    Białka Tatrzańska to chętnie wybierana przez Polaków, którzy chcą pojeździć na nartach, miejscowość. O tym, jaka czeka nas pogoda oraz, jak bezpiecznie dotrzeć do Białki Tatrzańskiej opowiedziała Dorota Gardias, która odwiedziła miasteczko BMW xDrive. Zobaczcie, dlaczego warto odwiedzić Białkę Tatrzańską.

    Dorota i Marcin lubią wyzwania i nie lubią się nudzić. Bartek Jędrzejak założył się z naszymi prowadzącymi, że zapowie program, jeżeli ci opowiedzą o dzisiejszej pogodzie. Nasi prowadzący podjęli rękawice i na dachu redakcji Dzień Dobry TVN zapowiedzieli pogodę. Podobno nadciągają burze!