prognoza poogdy

  Sprawdź, gdzie zagrzmi.

  Przed nami gorący weekend.

  Jaka będzie pogoda w środę, 18 stycznia 2022 r.? Synoptycy przewidują, że w ciągu dnia na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie ma być umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie od -16 do 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Nad Polską pojawiają się wyładowania atmosferyczne. Wtorek zapowiada się burzowo. Sprawdź, w których regionach kraju zagrzmi najmocniej .

  Jaka będzie pogoda w Boże Ciało 2021 r.? W tym roku Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa wypada w czwartek, 3 czerwca i rozpoczyna długi weekend czerwcowy. Prognoza pogody na ten czas niestety nie napawa optymizmem.

  Na zachodzie, Pomorzu, Mazurach i w Wielkopolsce pojawią się opady deszczu. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C w Małopolsce. Wiatr dość silny, miejscami porywisty.

  Weekend przyniesie stabilizację, niestety będzie to dość chłodna, niżowa pogoda z opadami mieszanego typu - od przelotnych opadów deszczu, deszczu ze śniegiem, po sam mokry śnieg i krupę śnieżną. Odczucie chłodu będzie dodatkowo wzmagał porywisty wiatr z zachodu i północnego zachodu.

  W czwartek zachmurzenie będzie zmienne. W całym kraju mogą pojawić się przelotne opady deszczu oraz burze. Lokalnie może spaść grad. Temperatura od 24 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 28 st. C na Suwalszczyźnie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, zmienny. W porywach burzowych może osiągnąć do 90 km/h.

  W niedzielę w całej Polsce zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 12°C na Suwalszczyźnie do 19°C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu na południu Polski, miejscami pojawią się burze.

  Białka Tatrzańska to chętnie wybierana przez Polaków, którzy chcą pojeździć na nartach, miejscowość. O tym, jaka czeka nas pogoda oraz, jak bezpiecznie dotrzeć do Białki Tatrzańskiej opowiedziała Dorota Gardias, która odwiedziła miasteczko BMW xDrive. Zobaczcie, dlaczego warto odwiedzić Białkę Tatrzańską.

  Dorota i Marcin lubią wyzwania i nie lubią się nudzić. Bartek Jędrzejak założył się z naszymi prowadzącymi, że zapowie program, jeżeli ci opowiedzą o dzisiejszej pogodzie. Nasi prowadzący podjęli rękawice i na dachu redakcji Dzień Dobry TVN zapowiedzieli pogodę. Podobno nadciągają burze!