prognoza pogoda

  prognoza pogoda

  W niedzielę w Polsce będzie pochmurno z przejaśnieniami, większe rozpogodzenia możliwe tylko na południu kraju. Na północy i częściowo na zachodzie pojawią się słabe opady śniegu, przechodzącego w śnieg z deszczem i deszcz. Temperatura od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum, do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu i miejscami w górach dość silny.

  W środę w Polsce zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na północnym wschodzie również rozpogodzenia. Miejscami opady śniegu. Na termometrach od -6 st. na wschodzie i Podhalu, około -2 st. C w centrum, do 0 st. na zachodzie i 2 st. C lokalnie na wybrzeżu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Na początku tygodnia w stronę Polski napłynie zimne arktyczne powietrze. Rano w niektórych miejscach kraju na termometrach zobaczymy nawet kilkanaście stopni poniżej zera. Intensywnych opadów śniegu spodziewajmy się w piątek. Sprawdź prognozę pogody na najbliższy tydzień.

  W czwartek w Polsce zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Czekają nas przelotne opady deszczu, a w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Termometry wskażą od 5 do 10 st. C. Wiatr umiarkowany, na północy okresami dość silny, w górach porywisty.

  Marzymy o tym, by powróciła złota polska jesień i cieplejsza aura. Dość szybko sięgnęliśmy po ciepłe kurtki, a tęsknimy za tym, by na spacerze poczuć jeszcze odrobinę promieni słonecznych. Okazuje się, że pojawiła się na to szansa i to już niedługo.

  W Zakopanem jedną z turystycznych atrakcji jest największy na świecie śnieżny labirynt. Jak wygląda? Jak powstał? Sprawdził to prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Warszawa ma swojego Tarzana. Ostatnio widziano go w Parku linowym. Postanowiliśmy udać się w tamto miejsce i sprawdzić tę informację. Na szczęście nadal tam był. Zobaczcie, co przy nas wyprawiał ;)