producent muzyczny

  producent muzyczny

  DJ i producent muzyczny Gromee zaprosił do współpracy norweskiego wokalistę Jespera Jenseta. I tak oto powstała piosenka "One Last Time", którą wykonali na scenie Dzień Dobry Wakacje. - Uwielbiam ludzi z taką pasją do muzyki, z taką miłością do muzyki i śpiewania. I to jest coś magicznego, co mam nadzieję słychać w naszym utworze - mówił Gromee. Posłuchajcie tej piosenki! Podoba się Wam?

  David Guetta to francuski DJ, który na szczycie jest już od ponad 30 lat. Kompozytor i producent w ostatnim czasie diametralnie zmienił swój wizerunek. Dlaczego się na to zdecydował? Czy ma to związek z jego 50 urodzinami? Jak będzie je świętował? I jakie ma plany na 2018 rok? Z DJ rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Kygo to DJ i producent muzyczny z Norwegii. Ma dopiero 25 lat, a już zyskał bardzo dużą popularność. O swojej miłości do muzyki i piłki nożnej oraz różnych pomysłach na życie opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Gabi Drzewickiej. Czy nie żałuje, że rzucił sport dla muzyki? Co zawdzięcza karierze muzycznej?

  Co słychać u byłego jurora "Mam Talent" Roberta Kozyry? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Robert przyznał, że obecnie ma więcej czasu dla siebie, od czasu do czasu produkuje też piosenki. Na czym konkretnie polega ta praca? Co robi w Londynie? i jak to się stało, że zajął się biżuterią?

  Gościem Anna Kalczyńskiej i Jarosława Kuźniara w Dzień Dobry TVN był Piotr "Glaca" Mohamed - muzyk i twórca grupy "Sweet Noise" oraz lider lider zespołu My Riot. Czy fani muzyki "Sweet Noise" mogą się spodziewać reaktywacji grupy? Jak wspomina współpracę z Edytą Górniak i Anną Marią Jopek? Co dzisiaj trzeba robić na scenie muzycznej, by ludzie chcieli tego słuchać? I czym jest dla niego sukces?

  Gościem Dzień Dobry TVN był Bartosz Zielony „Tabb” - kompozytor i realizator, autor/współautor i producent wielu hitów. Związany jest ze sceną muzyki popularnej i hip-hopowej, ale cały czas poszukuje nowych brzmień i rozwiązań muzycznych. Jak duży wpływ ma na ostateczne brzmienie utworu? Czy komponując piosenkę, wie, kto powinien ją zaśpiewać? Czy zdarzyło mu się kiedyś komuś odmówić współpracy? Co - według niego - trzema mieć w sobie, aby odnieść sukces?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dominik Grabowski (aka Doniu) - polski raper, producent muzyczny i inżynier dźwięku, a także muzyk i kompozytor. Wykonał swój najnowszy utwór "Gdy się budzisz". Co o nim myślicie?