prezes

    prezes

    Polska Rada Biznesu po raz 10. przyzna nagrody dla bohaterów polskiej przedsiębiorczości, innowatorów, wizjonerów i działaczy społecznych. Z tej okazji Gosia Ohme rozmawiała z Wojciechem Kostrzewą, prezesem Polskiej Rady Biznesu oraz Billon Group. Kto tym razem ma szansę zdobyć "Biznesowego Oscara"?

    Był premierem, a teraz jest prezesem w miniserialu politycznym "Ucho Prezesa". Kim właściwie jest Robert Górski, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju? Czy przyczynił się do przegranej PO w wyborach? Czy Robert Górski nie obawia się, że TEN prezes TEJ partii obrazi się na niego? Jak wyglądała praca Górskiego nad rolą prezesa? Robert Górski był gościem Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika w programie Dzień Dobry TVN.

    Ma 31 lat i jako jedyna kandydatka przeszła pisemny test na stanowisko prezesa ZUS. Jest pewna swoich kwalifikacji i nie wstydzi się o tym mówić. Skąd ma wiedzę na temat ubezpieczeń społecznych? Dlaczego chce zostać prezesem? Co to znaczy, że ma zamiar nadać ZUSowi ludzką twarz? Czy nie boi się prowadzić instytucji, w której pracuje 47 tysięcy ludzi? Gościem Dzień Dobry TVN była Katarzyna Kalata, najgłośniejsze nazwisko ostatnich tygodni.

    Stało się o niej głośno w związku z kłopotami prezesa Giełdy Papierów Wartościowych Ludwika Sobolewskiego. Aktorka i modelka. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Anna Szarek. Jak zaczęła swoją karierę? Jak doszło do tego, że zagrała w filmie Patryka Vegi? O czym jest ten film?